Zainwestuj w ekologiczną przyszłość z Vestą - powietrzną pompą ciepła firmy SAS

Pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekologicznego i komfortowego w użytkowaniu źródła ciepła, które będzie dodatkowo ekonomiczne w eksploatacji. Na rynku urządzeń grzewczych pojawiła się nowość firmy SAS - pompa ciepła Vesta pracująca w systemie powietrze-woda.

Zainwestuj w ekologiczną przyszłość z Vestą - powietrzną pompą ciepła firmy SAS
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
www.sas.busko.pl
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
Dane kontaktowe:
+48 41-378-46-19
Przemysłowa 3, 28-100 Busko Zdrój, Owczary

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Pompa ciepła Vesta gotowa do montażu

Pompa sprzedawana jest w systemie CTI (Complete To Install). Oznacza to, że marka SAS oddaje użytkownikom urządzenie w pełni kompletne, wyposażone w podzespoły gotowe do montażu co daje także oszczędności dla inwestora poprzez zakup jednego skonfigurowanego do pracy zestawu.

Urządzenie wyposażone w komponenty produkowane przez światowych liderów w branży chłodnictwa. Cichobieżny regulowany wentylator dedykowany dla pomp ciepła. z tzw. efektem sowich piór gwarantuje cichą pracę i tym samym komfort eksploatacji.

Konstrukcja pompy ciepła ciepła Vesta

Konstrukcja pompy ciepła typu monoblok wraz z wykorzystaniem naturalnego czynnika chłodzącego niepodlegającego ustawie SZWO (tzw. F-gazy) wpływa bezpośrednio na łatwy montaż urządzenia. Vesta charakteryzuje się wysokim współczynnikiem COP = 4,2 dla A2W35, a konstrukcja parownika dostosowana jest do polskich warunków klimatycznych. Modulowana praca wentylatora zagwarantuje możliwość regulacji wydajności w okresie letnim (przygotowanie CWU). Moduł Soft Start zapewnia wydłużoną żywotność urządzenia i łagodne uruchamianie.

Pompa wyposażona jest w system nadzoru procesu odszraniania, który w połączeniu z innowacyjnym systemem ogrzewania tacy ociekowej minimalizuje czas i częstotliwość procesów odszraniania, co zmniejsza straty energetyczne. Łatwą obsługę pompy zapewni intuicyjny panel sterowania pełniący jednocześnie funkcję regulatora pokojowego. Nad bezpieczeństwem czuwa wielopoziomowy system zabezpieczenia komponentów pompy ciepła składający się z zabezpieczeń elektrycznych i programowych.

Produkt spełnia wymogi programów dofinansowań m.in. Programu Czyste Powietrze kwalifikując się aż na 60% dofinansowanie. Wybierając Vestę można liczyć na fachowe doradztwo oraz 40 - letnie doświadczenie producenta branży urządzeń grzewczych.

źródło i zdjęcia: ZMK SAS