Nowości Zehnder - promienniki wodne

W ofercie firmy Zehnder pojawiły się nowe promienniki dedykowane dla biur, powierzchni handlowych czy pomieszczeń służby zdrowia oraz takie, które doskonale sprawdzają się także w domkach jednorodzinnych. Uzupełniliśmy także naszą ofertę o nowoczesny system promienników oparty na płytach gipsowo-kartonowych. Jest to innowacyjne, energooszczędne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, gwarantujące również swobodę aranżacyjną.

Nowości Zehnder - promienniki wodne
Zehnder Polska Sp. z o.o. Grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i stalowe członowe
Dane kontaktowe:
71 367 64 24
Kurpiów 14 A 52-214 Wrocław

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

System jest niezwykle wydajny i efektywny oraz pozwala na szybki i równomierny przekaz ciepła lub chłodu Zehnder PAM

Systemy aktywowania sufitów gipsowo-kartonowych Zehnder PAM oferują architektom i projektantom największą swobodę aranżacji wnętrz. Elementy aktywowania termicznego sufitu mogą być indywidualnie dostosowane do kształtu i wymiaru niemal dowolnej geometrii wnętrza. W ofercie znajdują się dwie szerokości i pięć długości. Moduły o szerokości 263 mm są przewidziane do perforowanych sufitów G-K o szerokości rastrów 333 mm. Natomiast moduły o szerokości 423 mm są przeznaczone do płyt nieperforowanych o szerokości rastrów 500 mm. Dzięki aluminiowym profilom i taśmie aluminiowej, zapewnione jest optymalne przewodzenie energii do powierzchni promiennika. System jest niezwykle wydajny i efektywny oraz pozwala na szybki i równomierny przekaz ciepła lub chłodu.

Rurka miedziana typu D daje bardziej równomierny i intensywniejszy transfer ciepła niż 12 mm rurka okrągła Zehnder Alumline

System promiennikowy, który wyróżniają specjalne D-kształtne rurki miedziane, zwiększające powierzchnię transferu ciepła do taśmy aluminiowej i w kierunku powierzchni panelu. W ten sposób, transfer jest najefektywniejszy. Rurka miedziana typu D daje bardziej równomierny i intensywniejszy transfer ciepła niż 12 mm rurka okrągła. Osiągane jest to poprzez lepsze przyleganie rurki do blachy, co zwiększa powierzchnię styku rurki z powierzchnią modułu grzewczo-chłodzącego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Zehnder Polska Sp. z o.o.