Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 80989
Zehnder Polska Sp. z o.o. - Grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i stalowe członowe

Zehnder Polska Sp. z o.o. Grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i stalowe członowe

Telefon 71 367 64 24
E-mail info@zehnder.pl
Adres Kurpiów 14 A, 52-214 Wrocław
Grzejniki stalowe z zasilaniem wodnym i mieszanym do instalacji c.o., również niskotemperaturowych (preferowane grzejniki o budowie członowej, gwarantujące duży odsetek energii oddawanej przez promieniowanie. Producent posiada w ofercie grzejniki łazienkowe (inwestycyjne, dekoracyjne), pokojowe (stalowe członowe, panelowe wertykalne, horyzontalne), konwektorowe (wolnostojące i kanałowe) oraz promienniki sufitowe zasilane wodą... Czytaj więcej
Zehnder Polska Sp. z o.o.

Grzejniki stalowe z zasilaniem wodnym i mieszanym do instalacji c.o., również niskotemperaturowych (preferowane grzejniki o budowie członowej, gwarantujące duży odsetek energii oddawanej przez promieniowanie. Producent posiada w ofercie grzejniki łazienkowe (inwestycyjne, dekoracyjne), pokojowe (stalowe członowe, panelowe wertykalne, horyzontalne), konwektorowe (wolnostojące i kanałowe) oraz promienniki sufitowe zasilane wodą jak i wentylacje komfortową z odzyskiem ciepła.

CHARAKTERYSTYKA
Wykończenie powierzchni: standardowo RAL 9016 (czysta biel), ponadto w palecie ponad 50 kolorów i wariantów wykończenia powierzchni, z połyskiem lub matowych, grzejnik Zehnder Charleston także w wersji Technoline (stal pokryta bezbarwnym lakierem).
Opcje dodatkowe: poza modelami standardowymi oferowane są wersje na zamówienie (zestawiane pod kątem, łukowe, dostosowane do wytycznych architektów, stanowiące elementy aranżacji wnętrz, dowolne warianty przyłączy w grzejnikach łazienkowych i pokojowych.

CIEKAWOSTKI 2017
Rozszerzona paleta grzejników łazienkowych podstawowych z wysokowydajnym grzejnikiem Zehnder Virando Hanger (ciągła orientacja rur poziomych przeplatana wygodnymi wieszakami na tkaniny). Oferta wzbogacona licznymi wariantami grzejników o zasilaniu mieszanym – zastosowanie do instalacji z pompami ciepła oraz domów, w których pojawia się zapotrzebowanie na ciepło poza sezonem grzewczym. Instalacje wentylacyjne z odzyskiem ciepła można zakończyć wylotami w kanałach grzewczych usytuowanych przed dużymi przeszkleniami.


 

 

 

 

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum