WIŚNIOWSKI wprowadza nową kolekcję ogrodzeń aluminiowych

Firma WIŚNIOWSKI z dumą ogłasza wprowadzenie nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych do swojej oferty. To znaczący krok w kierunku rozszerzenia możliwości produkcyjnych oraz odpowiedź na potrzeby konsumentów poszukujących doskonałej estetyki dla swoich posesji. Pierwsze partie tych produktów pojawią się w sklepach i showroomach pod koniec czerwca 2024 roku.

WIŚNIOWSKI wprowadza nową kolekcję ogrodzeń aluminiowych
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Cechą szczególną nowych ogrodzeń aluminiowych WIŚNIOWSKI jest ich unikalne wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Wyjątkowa dbałość o detale, brak spoin i otworów technologicznych wpływa pozytywnie na ogólną estetykę ogrodzenia.

Właściwości aluminium, takie jak łatwość w obróbce i cięciu, umożliwiają klientom zamawianie różnorodnych wzorów i kształtów, stosowanych na słupach, profilach ram oraz elementach wypełnienia. W nowej ofercie znajdują się 9 modeli dostępnych w ponad 200 kolorach palety RAL oraz 7 wzorów w kolekcjach Home Inclusive, Classic i Modern.

Nowe ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI wyróżniają się również lekką konstrukcją – są one o 35% lżejsze od stalowych odpowiedników. To duży atut, który ułatwia transport i montaż oraz wpływa na długoletnią, bezawaryjną pracę ogrodzenia. Lżejsza konstrukcja odciąża kluczowe elementy, takie jak zawiasy, rolki czy wózki jezdne, dzięki czemu pracują one delikatnie, płynnie i gładko, zapewniając komfortowe użytkowanie.

- Nasza 35-letnia tradycja w produkcji ogrodzeń stalowych stanowi solidny fundament, na którym opieramy naszą nową ścieżkę sprzedażową. Ogrodzenia aluminiowe to kolejny krok w rozwoju firmy, łączący doświadczenie z innowacyjnym podejściem produkcyjnym. Nowe modele aluminiowe produkowane są w fabryce w Wielogłowach, z wykorzystaniem nowoczesnych centr obróbczych i precyzyjnego cięcia laserowego. Dodatkowo, samo aluminium jest niemal w 100% recyklingowane, dlatego ograniczamy zużycie surowców naturalnych i emisję CO2 - powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu w firmie WIŚNIOWSKI.

Aluminium jest również naturalnie odporne na korozję, co czyni je idealnym materiałem na ogrodzenia użytkowane w różnych warunkach atmosferycznych. W porównaniu do stali, aluminium wymaga znacznie mniej działań konserwacyjnych, co przekłada się na niższe koszty utrzymania ogrodzenia w doskonałym stanie przez lata.

Ogrodzenia aluminiowe WIŚNIOWSKI są także przyjazne dla środowiska, ponieważ aluminium jest w pełni poddawane recyklingowi, generując minimalną ilość odpadów. Jest to istotny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa i jego pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.

- Nasi klienci już dziś mogą sprawdzać funkcjonalność naszych wyrobów lub zamawiać i wizualizować je w programie AW Expert WIŚNIOWSKI. Wyroby są w pełni przebadane i certyfikowane zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz wymaganiami wynikającymi z dyrektywy maszynowej. Oferujemy je w spójnym wzornictwie z pozostałymi produktami: stolarką otworową czy bramą wjazdową, budując spójny wygląd architektoniczny posesji - powiedział Krzysztof Wąsik, manager produktu.

Choć koszt zakupu ogrodzeń aluminiowych dla klienta jest nieco wyższy niż stalowych odpowiedników, ich wyjątkowa trwałość, minimalne wymagania konserwacyjne i estetyka czynią je wysoce opłacalnym wyborem w dłuższej perspektywie.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI