Najnowszy system okienny od KRISHOME - idealne proporcje energooszczędności, designu i ceny

„Najnowszy system okienny od KRISHOME bazuje na idealnej proporcji energooszczędności, designu i ceny. Został zaprojektowany z myślą o harmonii tych trzech kluczowych elementów, gwarantując wysoki komfort mieszkania i satysfakcję z zakupu” – o nowych oknach mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. „Rosnące zainteresowanie kompleksowymi rozwiązaniami motywuje nas do nieustannego rozwijania oferty. Codziennie staramy się zrozumieć potrzeby inwestorów i zapewnić im odpowiedni poziom życia. Dlatego w procesie planowania nowego systemu i wdrożenia do produkcji kładliśmy nacisk na detale użytkowe i gwarancję jakości okien z linii FEN 78N.”

Najnowszy system okienny od KRISHOME - idealne proporcje energooszczędności, designu i ceny
KRISHOME Okna, drzwi, bramy, rolety
krishome.pl
KRISHOME Okna, drzwi, bramy, rolety
Dane kontaktowe:
+48 61 662 41 38
Budowlana 1, 62-300 Września, Psary Małe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Lekkość i elegancja okien FEN 78N 

Lekkości i elegancji oknom FEN 78N nadają konstrukcyjnie przylgi, które są prawie o połowę węższe niż w innych systemach. Niskie złożenie profili o wysokości 110 mm umożliwia zastosowanie pakietów szybowych o większej powierzchni, co przekłada się na zwiększenie ilości światła dziennego wpadającego do wnętrza domu.

Okna FEN 78N zmniejszają straty ciepła zimą i chłodu latem zapewniając komfort termiczny przez cały rok oraz niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację.

Termoizolacyjność i parametry statyczne FEN 78N

Nowy system FEN 78N oferuje rozwiązania poprawiające termoizolacyjność i parametry statyczne, co przekłada się na większą trwałość i niezawodność okien. Mimo niezwykle wąskich profili, okno zachowuje doskonałą statykę konstrukcji. Profile, w znacznej mierze, zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, zmniejszając w ten sposób wpływ procesu produkcji na środowisko naturalne.

Nowy system FEN 78N w atrakcyjnej cenie

Oprócz modernistycznego wzornictwa, niepodważalnym atutem nowego systemu KRISHOME jest jego atrakcyjna cena. Badania rynku przeprowadzone na zlecenie producenta wykazały, że głównymi czynnikami decydującymi o wyborze stolarki okiennej przez osoby budujące dom są: energooszczędność i trwałość.

Blisko 67,3% inwestorów stawia na energooszczędne rozwiązania, aby w przyszłości obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Jednocześnie 58,8% z nich pilnuje kosztów budowy, starając się nie przekraczać zaplanowanego budżetu.

Mając na uwadze te oczekiwania, podczas projektowania FEN 78N szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomię zakupu i przystępną cenę stolarki okiennej. Dzięki temu inwestorzy mogą z łatwością zmieścić okna w swoim budżecie, bez obaw o jego przekroczenie. Dodatkowo, okna FEN 78N zwracają się w postaci oszczędności na energii oraz podnoszą wartość nieruchomości.

Stolarka z linii FEN78N sprawdzi się w nowoczesnej architekturze budownictwa

Stolarka z linii FEN78N sprawdzi się w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz w przypadku termomodernizacji starego domu. Bogata paleta dekorów pozwala na idealne dopasowanie okien do wnętrza, a smukły profil staje się ozdobą elewacji niezależnie od kształtu i bryły budynku.

KRISHOME oferuje pełne dopasowanie technologiczne i kolorystyczne kompletu stolarki okiennej, drzwiowej i garażowej. Spójność wizualna budynku to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

źródło i zdjęcia: KRISHOME