Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nowe panele domofonowe Serii PC-3000 od CYFRAL - antracytowy kolor w stałej ofercie

Poznaj nowe panele domofonowe Serii PC-3000 od CYFRAL. Od lipca dostępne w kolorze antracytowym i srebrnym, z możliwością zamówienia w dowolnym kolorze. Sprawdź naszą ofertę na wysokiej jakości systemy cyfrowe!

Nowe panele domofonowe Serii PC-3000 od CYFRAL - antracytowy kolor w stałej ofercie
CYFRAL Sp.J. Systemy domofonowe
cyfral.pl
CYFRAL Sp.J. Systemy domofonowe
Dane kontaktowe:
42 639 98 70, 42 639 98 71, 42 639 98 72
Konstantynowska 62/70, 95-100 Zgierz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Już w lipcu oferta CYFRAL wzbogaci się o nowe panele domofonowe Serii PC-3000 w zupełnie nowej odsłonie. Choć funkcjonalność, programowanie i montaż pozostają bez zmian, nowością jest dostępność paneli w eleganckim kolorze antracytowym, który dołączy do klasycznego srebra.

Dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego, oferujemy możliwość wykonania paneli w dowolnym kolorze na specjalne zamówienie.

Seria PC-3000 to zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wymagających użytkowników. Panele charakteryzują się trwałą konstrukcją z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającą długotrwałe użytkowanie. Modułowa budowa umożliwia łatwe rozbudowanie systemu, a intuicyjny interfejs ułatwia obsługę.

Poznaj wszystkie szczegóły i dopasuj panel do swojej elewacji, aby cieszyć się niezawodnym i stylowym systemem domofonowym!

źródło i zdjęcia: CYFRAL