Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Moduł rozdzielczy Flexbox serii GMB600 marki ESBE już na polskim rynku

W dzisiejszych czasach inwestycja budowlana to "walka" o przestrzeń mieszkalną i użytkową. Coraz cenniejsza staje się umiejętność zaplanowania takiej kotłowni, w której instalacja będzie poprowadzona praktycznie i estetycznie. Dlatego firma ESBE rozszerza swoją ofertę produktów, wprowadzając na rynek polski produkt, który dotychczas cieszył się uznaniem tylko na rynku włoskim - moduł rozdzielczy Flexbox serii GMB600.

Moduł rozdzielczy Flexbox serii GMB600 marki ESBE już na polskim rynku
ESBE Hydronic Systems Zawory mieszające, zawory termostatyczne i siłowniki
esbe.eu
ESBE Hydronic Systems Zawory mieszające, zawory termostatyczne i siłowniki
Dane kontaktowe:
61 851 07 28
Garbary 56, 61-758 Poznań

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Flexbox serii GMB600 - najlepsze rozwiązanie dla domu

Flexbox serii GMB600 marki ESBE to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązanie instalacyjne, które może łączyć w sobie kilka obiegów grzewczych i przy tym nie zajmować przestrzeni, dzięki możliwości zabudowania modułu we wnęce ściany budynku.

To jest najlepsze rozwiązanie dla domu, jeśli nie chcesz, żeby elementy instalacji hydraulicznej dominowały przestrzeń domową. Schludny, metalowy, pomalowany na biało moduł ESBE FLEXBOX pomaga w zorganizowaniu wielu elementów instalacyjnych, ponieważ one wszystkie pozostają wewnątrz modułu, dając w efekcie uporządkowaną i estetyczną przestrzeń w pomieszczeniu, które w nowoczesnych domach nie zawsze jest wydzieloną kotłownią.

Flexbox serii GMB600 - idealne rozwiązanie dla instalacji z wiszącym kotłem gazowym w połączeniu z grupą pompową

Flexbox serii GMB600 jest prawdziwym ,,game changerem” dla instalacji z wiszącym kotłem gazowym w połączeniu z grupą pompową. Tradycyjnie, problemem był fakt, iż rozdzielacz zazwyczaj znajdował się pod grupą pompową, co utrudniało połączenie z kotłem gazowym.

Ale dzięki odpowiedniej konfiguracji rozdzielacza wraz z niezbędnym osprzętem w górnej części modułu, staje się to możliwe.

Ponadto cały moduł można instalować w dowolnej pozycji obracając go o 360 stopni. Dobór jednej dwóch lub trzech grup pompowych umożliwia kontrolę temperatury wody w 1-3 obiegach grzewczych budynku.

Ponadto, osłona termoizolacyjna modułu, to gwarancja wysokiej klasy izolacji i bezpieczeństwa. Dodatkowo, wbudowanie rozdzielacza do modułu podczas produkcji, pozwala na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędu instalacyjnego przez instalatora.

Podsumowując, moduł rozdzielczy serii GMB600 marki ESBE to produkt, który łączy w sobie innowacyjność, funkcjonalność i estetykę. Jest to rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez polskich użytkowników, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania w swoich domach.

Źródło i zdjęcia:  ESBE Hydronic Systems

Opracowanie: Aleksander Rembisz