Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Robert Bosch Sp. z o.o.|Buderus Pompy ciepła
www.buderus.com
Robert Bosch Sp. z o.o.|Buderus Pompy ciepła
Dane kontaktowe:
infolinia 801 777 801
Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Kotły gazowe i olejowe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Pompy ciepła Logatherm WLW MB AR - designerskie ogrzewanie i zdrowe środowisko

W świecie dynamicznie rozwijającej się technologii grzewczej pojawia się nowa generacja pomp ciepła, a jednym z jej najnowszych i najbardziej zaawansowanych przedstawicieli jest Logatherm WLW MB AR od renomowanej marki Buderus. To urządzenie nie tylko imponuje swoim nowatorskim designem, ale również zachwyca wydajnością, przyjaznością dla środowiska oraz niezrównaną ciszą działania.

Pompy ciepła Logatherm WLW MB AR - designerskie ogrzewanie i zdrowe środowisko

Wydajność i dostosowanie do potrzeb

Nowa seria pomp ciepła Logatherm WLW MB AR została stworzona z myślą o efektywności i elastyczności. Bez względu na to, czy planujesz zainstalować nowy system grzewczy, rozbudować obecny, czy wymienić źródło ciepła na bardziej zaawansowane - te pompy ciepła spełnią oczekiwania. Dzięki zdolności do modulacji mocy grzewczej, urządzenia te dostosowują się dynamicznie do zapotrzebowania, zużywając jedynie tyle energii, ile jest niezbędne. To krok w kierunku bardziej efektywnego wykorzystania zasobów energetycznych.

Nowy czynnik chłodniczy - krok w kierunku ekologii

Jednym z kluczowych elementów innowacyjności Logatherm WLW MB AR jest zastosowanie gaz naturalny, R290 (propan), jako czynnika chłodniczego. Z niskim GWP (Potencjał Ogrzewania Globalnego) równym 3, R290 to ekologiczne rozwiązanie. Porównując to z tradycyjnym czynnikiem R410A, pompy ciepła z R290 mają o 700 razy niższy wpływ na środowisko. To krok w stronę zrównoważonego i ekologicznego ogrzewania.

Stylowy design i cicha praca - idealne dopasowanie do Twojego domu

Jednostka zewnętrzna Logatherm WLW MB AR nie tylko imponuje funkcjonalnością, ale także wyjątkowym stylem. W charakterystycznym dla marki Buderus Titanium Design wpisuje się idealnie zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. Dla tych, którzy nie mają możliwości ustawienia jednostki na gruncie, dostępny jest uchwyt ścienny, umożliwiający montaż na elewacji domu.

Najcichsza pompa ciepła Buderus może być instalowana w gęstej zabudowie, nawet jeśli sąsiednie budynki znajdują się bardzo blisko
Najcichsza pompa ciepła Buderus może być instalowana w gęstej zabudowie, nawet jeśli sąsiednie budynki znajdują się bardzo blisko

Niewidoczne ogrzewanie

Dzięki zaawansowanej technologii SILENT plus (S+), jednostka zewnętrzna Logatherm WLW MB AR jest niezwykle cicha. Nawet przy pracy z mocą 5 kW w trybie ultra cichym, głośność spada poniżej progu akceptowalnego dla obszarów czysto mieszkalnych (35 dB(A)) w odległości 2 m. To oznacza, że nawet w gęsto zabudowanych obszarach, gdzie sąsiednie budynki znajdują się blisko, możesz cieszyć się komfortem ciepła bez niepotrzebnych hałasów.

Pompy ciepła Logatherm WLW MB AR to nie tylko krok w stronę przyszłości, ale również elegancki element wystroju Twojej przestrzeni życiowej. Wybierając to zaawansowane urządzenie, inwestujesz nie tylko w efektywne ogrzewanie, ale również w przyjazne dla środowiska i estetyczne rozwiązanie dla swojego domu.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.|Buderus