Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Ruukki Polska Rynny stalowe Ruukki
www.ruukki.com www.rynnysiba.pl
Ruukki Polska Rynny stalowe Ruukki
Dane kontaktowe:
46 85 81 600
Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów
Zobacz firmę w innym dziale: Blacha dachowa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ruukki przedstawia innowacyjny system rynny głębokiej

Ruukki Construction, znany producent i dostawca rozwiązań budowlanych, wprowadza na rynek polski innowacyjny system rynnowy - Siba Tech. To pierwsze na rynku rozwiązanie stalowe, które łączy zalety systemu półokrągłego i kwadratowego, zapewniając efektywne odprowadzanie wody opadowej z dachu przy zachowaniu wysokiej estetyki.

Ruukki przedstawia innowacyjny system rynny głębokiej

Siba Tech to kompletny zestaw innowacyjnie zaprojektowanych elementów, które są do siebie idealnie dopasowane. Dzięki temu, może być wybierany zarówno przez zwolenników tradycyjnych systemów półokrągłych, jak i coraz bardziej popularnych systemów kwadratowych. Zaawansowana konstrukcja elementów, wysokiej jakości materiały i przemyślane szczegóły gwarantują niezawodne działanie i długi cykl życia systemu rynnowego.

Siba Tech, zaprojektowany w rozmiarze 140, oferuje większą pojemność niż konkurencyjne systemy rynien półokrągłych w rozmiarze 135. Połączenie kwadratowego oraz okrągłego kształtu rynny zwiększa o dodatkowe 13% powierzchnię efektywną, co jest istotne dla jeszcze skuteczniejszego odprowadzania wody deszczowej. Wyjątkowym atutem nowego systemu rynnowego jest prostota montażu i wymienność funkcji jego elementów.

- "Nasz nowy system rynnowy to wynik długotrwałych prac związanych z rozwojem produktów na podstawie opinii klientów. Unikalny projekt bazujący na wnikliwych badaniach, zapewnia klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania dachowe o wysokiej jakości i niezawodności. Głębokość rynny, nowoczesny design oraz połączenie dwóch kształtów rynien i dwóch rodzajów rur spustowych, czyni system Siba Tech najbardziej uniwersalnym systemem na rynku europejskim." - mówi Grzegorz Pucek, Business Director Roofing CEE, Ruukki Construction.

Siba Tech wykonany jest z wysokiej jakości stali powlekanej organicznie GreenCoat® RWS Pro firmy SSAB, co zapewnia wyjątkową odporność na promieniowanie UV i korozję, a w efekcie długą żywotność systemu. Zaawansowana konstrukcja rur spustowych, łączników, uszczelek, narożników i haków zapewnia najwyższą szczelność, stabilność i wytrzymałość systemu. Duży wybór haków rynnowych umożliwia montaż systemu do każdego rodzaju dachu.

Dostępność rur okrągłych i kwadratowych wraz z dedykowanymi uchwytami, umożliwia ich montaż zarówno na tradycyjnych ścianach, jak i na elewacjach wentylowanych. To sprawia, że Siba Tech to idealne rozwiązanie dla każdego budynku, niezależnie od jego charakteru i przeznaczenia.

źródło i zdjęcia: Ruukki Polska