Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Vactronic - nowoczesny robot sprzątający

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla Ciebie dom – to miejsce, które powinno być nie tylko estetyczne, ale także zdrowe i czyste. Jednak w naszych domach kryje się niewidoczny intruz – mikrokurz. Są to drobinki pyłu o średnicy mniejszej niż 10 mikrometrów, które łatwo wdychamy, prowadząc do problemów alergicznych i oddechowych.

Vactronic - nowoczesny robot sprzątający
VACUFLO POLSKA Odkurzacze centralne
www.vacuflo.pl
VACUFLO POLSKA Odkurzacze centralne
Dane kontaktowe:
506 777 669
ul. Glinki 62, 21-400 Łuków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Rozwiązanie – odkurzacze centralne Vacuflo

Misja Vacuflo jest prosta, ale ambitna: "Pozwolić każdemu domowi oddychać czystością, eliminując zanieczyszczenia, bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku". Dlatego jako oficjalny dystrybutor odkurzaczy centralnych Vacuflo w Polsce, oferuje produkty, które spełniają tę misję.

W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy, które często rozdmuchują drobinki pyłu z powrotem do pomieszczenia, odkurzacze centralne Vacuflo są niezwykle skuteczne w eliminacji mikrokurzu. Ich główny moduł znajduje się poza pomieszczeniami mieszkalnymi, co minimalizuje hałas i powstrzymuje rozprzestrzenianie się pyłu. Efektywnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia z wnętrza domu, zapewniając czyste i zdrowe środowisko.

Vactronic – cichy przyjaciel pozwalający oddychać Twojemu domowi czystością

Aby misja była jeszcze bardziej skuteczna, do oferty został wprowadzony Vactronic – nowoczesny robot sprzątający, który może być połączony z każdym centralnym systemem odkurzania. Vactronic pracuje niezauważalnie, skrupulatnie sprzątając Twoje pomieszczenia, podczas gdy zanieczyszczenia są bezpośrednio zasysane do centralnej jednostki odkurzacza.

Jednym z kluczowych elementów robota Vactronic, jest stacja dokująca, która jest połączona z systemem centralnego odkurzania. Ważne jest, aby już na etapie projektowania domu przewidzieć miejsce na instalację stacji dokującej. Gniazdo dla robota najlepiej umieścić nisko, blisko podłogi, aby umożliwić łatwe i efektywne dokowanie Vactronica. Ma to na celu rów- nież podniesienie walorów estetycznych całej instalacji.

Schemat działania Vactronic
Schemat działania Vactronic

Przystępne koszty instalacji - inwestycja w zdrowie i komfort

Rozważając instalację systemu centralnego odkurzania, wiele osób zastanawia się nad kosztami. Koszty instalacji zależą od wielu czynników, takich jak wielkość domu, liczba gniazd ssących czy odległość od jednostki centralnej. Jednak średnio, koszt instalacji systemu centralnego odkurzania w nowym domu wynosi ok. 1% wartości całego budynku. Koszt ten można dodatkowo rozbić na kilka lat. Jest to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę korzyści, jakie niesie ze sobą centralne odkurzanie.

Dodatkowo, warto pamiętać, że system centralnego odkurzania to inwestycja długoterminowa. Sprzęt taki jest niezwykle wytrzymały i powinien służyć przez wiele lat. Dzięki temu, koszt początkowy rozkłada się na długie lata użytkowania, co sprawia, że jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale także ekonomiczne.

Zatem, skoro stoisz przed budową nowego domu, warto zainwestować w system Vacuflo z robotem sprzątającym Vactronic. To nie tylko zapewni Ci komfort i wygodę, ale przede wszystkim pozwoli utrzymać dom wolny od mikrokurzu, poprawiając jakość powietrza i dbając o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

źródło i zdjęcia: VACUFLO POLSKA