Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Odkurzacze centralne - najlepsze rozwiązania

Systemy odkurzania centralnego stają się coraz bardziej powszechne i popularne. Z racji rosnącego zapotrzebowania w branży staramy się ciągle doskonalić naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta. W tym celu wprowadzamy ciągłe nowości.

Odkurzacze centralne - najlepsze rozwiązania
VACUFLO POLSKA Odkurzacze centralne
www.vacuflo.pl
VACUFLO POLSKA Odkurzacze centralne
Dane kontaktowe:
506 777 669
ul. Glinki 62, 21-400 Łuków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Innowacyjny system chowany

Chameleon™ iBOX to pierwszy, innowacyjny system węża chowanego. Jest to prosta instalacja ułatwiająca eksploatacje produktu. W poprzednim systemie, w standardowej wersji, wąż wymaga manualnego wyjęcia, podpięcia oraz zwijania. Jest to czasochłonne i może być uciążliwe przez plątanie się węża i potrzebę dodatkowego miejsca do przechowywania. Nowy system eliminuje te czynności i przyspiesza proces sprzątania by był jeszcze przyjemniejszy dla użytkownika.

Instalacja może być podtynkowa lub natynkowa. Pierwsza, jest w całości montowana w ścianie co powoduje, że widocznym elementem jest tylko gniazdo, z której wyjmujemy wąż. Jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy otworzyć gniazdo, wyciągnąć wąż a technologia Hi-Tech sprawi, że sam się zablokuje i uszczelni. Po sprzątaniu wystarczy odblokować uchwyt przekręcając wąż, który samoczynnie schowa się ponownie wewnątrz instalacji. Usprawniony proces odkurzania podkreśla wszystkie zalety odkurzaczy centralnych - szybkość sprzątania, łatwość obsługi i efektywność.

Instalacja natynkowa Chameleon™ RetraVac sprawdzi się głównie w garażach lub obiektach przemysłowych. Jest mniej estetyczna, ale za to trwalsza, przez co radzi sobie w trudniejszych warunkach. W tej wersji system działa na tych samych zasadach, tylko instalacja jest prowadzona na zewnątrz ściany i jest całkowicie widoczna dla użytkownika. Takie rozwiązanie pozwoliło na dodatkowe wzmocnienie kosztem estetyki i lepszy dostęp do węża.

Cały Chameleon™ jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Minimalizuje ryzyko zgnieceń lub załamań w trakcie użytkowania. Jest to niezaprzeczalnie inwestycja w komfort i wygodę na lata.

System chowany znajdziesz klikając tutaj.

Odkurzacz centralny - system Chameleon™

Strefa SMART w twojej kuchni

Kolejna nowość jest z serii Vroom. Jest to urządzenie dedykowane głównie pracy w kuchniach, przedpokojach czy łazienkach, tu, gdzie zachodzi potrzeba częstszego sprzątnięcia niewielkich obszarów. Głównym elementem jest kaseta zasobnika montowana w szafce (mieści wąż o długości 5,5 m i 7,3 m). Umożliwia wciągnięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc dla tradycyjnego odkurzacza np. piasku, rozbitego szkła czy rozsypanej mąki. Sprzątnięcie zlewu, szuflady czy lodówki nie będzie już stanowiło problemu.

Z myślą o małych powierzchniach szafek powstał nowy Vroom RV. W systemie tym znajduje się elastyczna tuba o długości 2 m, która pomieści aż do 10 m węża. Mimo niewielkich rozmiarów może obsłużyć aż 80 m2 twojego domu dzięki swojej rozciągliwości. Takie rozwiązanie daje możliwość zamontowania go w miejscach w których montaż starszej wersji był niemożliwy.

Urządzenia Vroom znajdziesz klikając tutaj.

Vroom RV - elementy systemu

Funkcjonalność i futurystyczny wygląd

Czyli gniazda ssące. To połączenie wysokiej funkcjonalności i nowoczesności. Estetycznie i solidnie wykonane wspomagają działanie odkurzacza. Ten wydawałoby się nieistotny element potrafi podkreślić wnętrze jako nowoczesny, minimalistyczny dodatek.

W ofercie naszej firmy mogą państwo wybrać gniazda, które pasować będą zarówno do włączników światła jak i gniazdek elektrycznych. Aby zapobiegać wyłamywaniu pokrywki i ułatwić podpinanie węża zostały wyposażone w opatentowaną konstrukcje zawiasów.

Gniazda są doskonale uszczelnione i zapobiegają jakiemukolwiek przepuszczaniu powietrza zarówno z gniazda, do którego wąż jest aktualnie podpięty jak i pozostałych, które w danym momencie są nie używane. Dodatkowo jest bardzo proste w obsłudze i montażu.

Gniazda ssące znajdziesz klikając tutaj.

Gniazda ssące i wyrzutowe - oferta