PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Centralne odkurzanie

Odkurzacze centralne - najlepsze rozwiązania

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Systemy odkurzania centralnego stają się coraz bardziej powszechne i popularne. Z racji rosnącego zapotrzebowania w branży staramy się ciągle doskonalić naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta. W tym celu wprowadzamy ciągłe nowości.

Innowacyjny system chowany

Chameleon™ iBOX to pierwszy, innowacyjny system węża chowanego. Jest to prosta instalacja ułatwiająca eksploatacje produktu. W poprzednim systemie, w standardowej wersji, wąż wymaga manualnego wyjęcia, podpięcia oraz zwijania. Jest to czasochłonne i może być uciążliwe przez plątanie się węża i potrzebę dodatkowego miejsca do przechowywania. Nowy system eliminuje te czynności i przyspiesza proces sprzątania by był jeszcze przyjemniejszy dla użytkownika.

Instalacja może być podtynkowa lub natynkowa. Pierwsza, jest w całości montowana w ścianie co powoduje, że widocznym elementem jest tylko gniazdo, z której wyjmujemy wąż. Jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy otworzyć gniazdo, wyciągnąć wąż a technologia Hi-Tech sprawi, że sam się zablokuje i uszczelni. Po sprzątaniu wystarczy odblokować uchwyt przekręcając wąż, który samoczynnie schowa się ponownie wewnątrz instalacji. Usprawniony proces odkurzania podkreśla wszystkie zalety odkurzaczy centralnych - szybkość sprzątania, łatwość obsługi i efektywność.

Instalacja natynkowa Chameleon™ RetraVac sprawdzi się głównie w garażach lub obiektach przemysłowych. Jest mniej estetyczna, ale za to trwalsza, przez co radzi sobie w trudniejszych warunkach. W tej wersji system działa na tych samych zasadach, tylko instalacja jest prowadzona na zewnątrz ściany i jest całkowicie widoczna dla użytkownika. Takie rozwiązanie pozwoliło na dodatkowe wzmocnienie kosztem estetyki i lepszy dostęp do węża.

Cały Chameleon™ jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Minimalizuje ryzyko zgnieceń lub załamań w trakcie użytkowania. Jest to niezaprzeczalnie inwestycja w komfort i wygodę na lata.

System chowany znajdziesz klikając tutaj.

Odkurzacz centralny - system Chameleon™

Strefa SMART w twojej kuchni

Kolejna nowość jest z serii Vroom. Jest to urządzenie dedykowane głównie pracy w kuchniach, przedpokojach czy łazienkach, tu, gdzie zachodzi potrzeba częstszego sprzątnięcia niewielkich obszarów. Głównym elementem jest kaseta zasobnika montowana w szafce (mieści wąż o długości 5,5 m i 7,3 m). Umożliwia wciągnięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc dla tradycyjnego odkurzacza np. piasku, rozbitego szkła czy rozsypanej mąki. Sprzątnięcie zlewu, szuflady czy lodówki nie będzie już stanowiło problemu.

Z myślą o małych powierzchniach szafek powstał nowy Vroom RV. W systemie tym znajduje się elastyczna tuba o długości 2 m, która pomieści aż do 10 m węża. Mimo niewielkich rozmiarów może obsłużyć aż 80 m2 twojego domu dzięki swojej rozciągliwości. Takie rozwiązanie daje możliwość zamontowania go w miejscach w których montaż starszej wersji był niemożliwy.

Urządzenia Vroom znajdziesz klikając tutaj.

Vroom RV - elementy systemu

Funkcjonalność i futurystyczny wygląd

Czyli gniazda ssące. To połączenie wysokiej funkcjonalności i nowoczesności. Estetycznie i solidnie wykonane wspomagają działanie odkurzacza. Ten wydawałoby się nieistotny element potrafi podkreślić wnętrze jako nowoczesny, minimalistyczny dodatek.

W ofercie naszej firmy mogą państwo wybrać gniazda, które pasować będą zarówno do włączników światła jak i gniazdek elektrycznych. Aby zapobiegać wyłamywaniu pokrywki i ułatwić podpinanie węża zostały wyposażone w opatentowaną konstrukcje zawiasów.

Gniazda są doskonale uszczelnione i zapobiegają jakiemukolwiek przepuszczaniu powietrza zarówno z gniazda, do którego wąż jest aktualnie podpięty jak i pozostałych, które w danym momencie są nie używane. Dodatkowo jest bardzo proste w obsłudze i montażu.

Gniazda ssące znajdziesz klikając tutaj.

Gniazda ssące i wyrzutowe - oferta

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum