PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI. Poznajcie NEXIO!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-11-24

Wymarzony dom już od wejścia powinien spełniać najważniejsze potrzeby wszystkich jego domowników. Wybór drzwi NEXIO to zakup funkcjonalny i energooszczędny. Wystarczy przyjrzeć się konstrukcji nowego produktu WIŚNIOWSKI.

Funkcjonalność, design i energooszczędność

Na drzwi NEXIO składa się ościeżnica o głębokości 70 [mm] z 5-komorowych profili PVC. Ościeżnicę wzmocniono dodatkowo profilem stalowym. Wypracowana konstrukcja gwarantuje funkcjonalność, ale i dobry design.

Kolor ościeżnicy idealnie współgra z powierzchnią stalowego skrzydła. Produkt w myśl idei Home Inclusive™ można kolorystycznie i wzorniczo dopasować także do pozostałych elementów stolarki: okien, bram czy ogrodzenia.

Skrzydło to obok ościeżnicy najważniejszy element konstrukcyjny drzwi. Drzwi NEXIO wyposażono w skrzydło z okleinowanej blachy stalowej, które wypełniono płytą XPS. Konstrukcja drzwi pozwoliła na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termicznych. Współczynnik Ud dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m2K].

Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny, który z powodzeniem można rozliczyć w ramach ulg i dotacji z programu Czyste Powietrze.

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI to dobra wiadomość dla wszystkich budujących i remontujących. 5 nowych wzorów z linii NEXIO to wyjątkowa jakość w bardzo korzystnej cenie.

NEXIO to wyjątkowa jakość drzwi w bardzo korzystnej cenie.
NEXIO to wyjątkowa jakość drzwi w bardzo korzystnej cenie

Bezpieczne zamknięcie Twojej inwestycji

Każdy inwestor marzy, by po zamknięciu drzwi, bezpiecznie poczuć się w swoim domu. Drzwi NEXIO spełniają rygorystyczne kryteria w zakresie wodoszczelności (klasa 3A i 2A), odporności na wiatr (klasa B5/C5) czy przepuszczalności powietrza (klasa 4).
By zabezpieczyć dom przed wizytą osób niepowołanych, NEXIO w standardzie wyposażono w dwa niezależne zamki i trzy sztuki bolców przeciwwyważeniowych. Opcjonalnie drzwi doposażyć można również w trzypunktową zasuwnicę, która gwarantuje optymalny docisk na całej wysokości.

Na drzwi NEXIO klient otrzymuje 2-letnią gwarancję. Jednocześnie wciąż trwa proces testowania drzwi. W wewnętrznych badaniach NEXIO osiągnęły wynik 210 000 cykli otwarcie-zamknięcie – to niemal 100 lat swobodnego użytkowania. Produkt oczekuje na wykonanie badań potwierdzających klasę 6. (200 000 cykli) według normy EN 12400:2004, w akredytowanej jednostce certyfikującej.

CREO, NOVA, NEXIO czyli next steps w ofercie drzwiowej marki WIŚNIOWSKI

Dotąd w ofercie WIŚNIOWSKI znaleźć można było aluminiowe drzwi CREO o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych i aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA z innowacyjną funkcją czasową. Teraz do rodziny produktów WIŚNIOWSKI dołączają drzwi NEXIO.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.