Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Masy samopoziomujące, betonowe i żywiczne

Nowa receptura cementowej masy niwelującej UZIN NC 146

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2020-10-16

Cementowa masa niwelująca UZIN NC 146 znalazła już szerokie uznanie wśród wykonawców, gdyż idealnie łączy zalety takie, jak wytrzymałość, optymalna chłonność i szlifowalność. Teraz dzięki ulepszonej recepturze można z jej użyciem wykonywać jeszcze gładsze i wytrzymalsze podłoża w większym zakresie grubości.

UZIN NC 146. Aż do 8 mm gładkiego podłoża!

Klejenie wykładzin elastycznych wymaga równej, bardzo gładkiej i chłonnej powierzchni. Dużym wyzwaniem wykonawczym mogą być ekstremalnie trudne, stare podłoża, z resztkami wodoodpornych klejów i mas szpachlowych, które wymagają zastosowania grubszej warstwy uzupełniającej. Do tej pory masa UZIN NC 146 umożliwiała tworzenie chłonnych wylewek o maksymalnej grubości do 6 mm.

Teraz dzięki nowej, specjalnie opracowanej recepturze bazującej na wysokiej jakości surowcach i dodatkach, udało się stworzyć produkt pozwalający na szybkie wykonywanie równych i gładkich warstw wyrównujących o grubości nawet do 8 mm, przy zwiększonej odporności na pękanie.

UZIN NC 146. Mocna, a przy tym stabilna i chłonna

Samorozlewna masa szpachlowa UZIN NC 146 NEW wykazuje wyjątkowo wysoką stabilność podczas wiązania, co skutkuje niewielkim skurczem i pozwala zapobiec powstawaniu spękań. Jest wytrzymała i odporna na pękanie nawet w wymagających warunkach użytkowania, dlatego może być stosowana także na ogrzewaniu podłogowym czy pod posadzki obciążane fotelami biurowymi na rolkach.

Ekstremalnie gładka i łatwa w szlifowaniu powierzchnia tworzy idealnie chłonny podkład pod elastyczne wykładziny podłogowe z PVC, panele winylowe czy okładziny z korka. Większa gładkość oznacza mniejsze użycie kleju, a bardzo dobra chłonność gwarantuje pewny efekt wykonawczy.

UZIN NC 146. Komfortowa w obróbce

W ślad za bardzo dobrymi parametrami produktu idzie prostota jego stosowania, co z kolei przekłada się na oszczędność czasu oraz eliminację potencjalnych błędów wykonawczych.

Masa UZIN NC 146 NEW jest łatwa i szybka w mieszaniu. Posiada idealnie rozpływną konsystencję, dzięki czemu można ją rozprowadzać zarówno ręcznie, jak i mechanicznie przy użyciu pomp, w wygodny i szybki sposób. Tak powstaje idealnie równa powierzchnia, która wymaga jedynie standardowego przeszlifowania przed aplikacją klejów i instalacją wykładzin.

Innowacyjna receptura pozwoliła także na wydłużenie czasu przechowywania produktu, który teraz wynosi aż do 9 miesięcy.

źródło i zdjęcia: Uzin Utz

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA