Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami montażu kluczowych elementów dachu, akcesoriów i systemów rynnowych, jak również w praktyce przećwiczyć ich wykonanie dachach szkoleniowych.
Jednodniowe, nieodpłatne szkolenia będą się odbywały w siedzibie firmy Ruukki Polska Sp. z o.o.przy ul. Jaktorowskiej 13 w Żyrardowie w godzinach 9.30-17.00, według harmonogramu zamieszczonego poniżej. Liczba uczestników na szkoleniu jest ograniczona, dlatego wymagane jest wcześniejsze zapisanie się poprzez wysłanie wiadomości e-mail, zawierającej imię i nazwisko uczestnika oraz telefon kontaktowy na adres: szkolenia@ruukki.com wraz z kodem szkolenia umieszczonym w temacie wiadomości. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się i potwierdzimy udział w szkoleniu.
ZOBACZ PEŁNY HARMONOGRAM SZKOLEŃ
źródło i zdjęcia: Plannja
Plannja zaprasza na szkolenia dla dekarzy
Rozpoczynamy cykl praktycznych szkoleń dla dekarzy z zakresu układania blach na rąbek stojący zatrzaskowy marki Ruukki i Plannja.

Może Cię zainteresować
Azbest z dachów do 31 marca 2026: termin dłuższy, pieniędzy wciąż mało
Skuteczne i bezawaryjne ogrzewanie podłogowe
Kto dostanie 1800 zł netto? Nowe świadczenie mieszkaniowe dla funkcjonariuszy
Orynnowanie dachu. Rura spustowa na środku czy w narożniku - co odprowadzi dwa razy więcej wody?
Polska wyprzedza Chiny w eksporcie okien. U nas rządzą PVC i 3 szyby
Niższe rachunki za ogrzewanie - jakie materiały na ściany wybrać? Przegląd budowlany