Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

Zaprojektuj strop w kilka chwil – premiera Programu SMART

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-07-10

Firma KONBET stworzyła innowacyjną nakładkę na programy typu CAD,  który ma za zadanie przyspieszyć i ułatwić projektowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART przy równoczesnym zachowaniu założeń producenta.

Dzięki synchronizacji aplikacji z  programami do projektowania na platformy AutoCAD i ZWCAD, wrysowanie Lekkiego Stropu Panelowego SMART w projekt zabierze tylko kilka minut. Używając Programu SMART będzie można projektować w prosty i szybki sposób przy wysokim komforcie pracy, uzyskanym za pomocą intuicyjnych rozwiązań

Stworzyliśmy Program SMART z myślą o projektantach, którzy cenią sobie proste rozwiązania oszczędzające czas pracy – mówi Artur Kisiołek, Prezes Zarządu firmy KONBET Sp. z o.o. Sp. k.. –  Program SMART to nakładka na popularne  programy do projektowania na platformę AutoCAD i ZwCAD, ułatwiający proces projektowania i redukujący do minimum możliwość wystąpienia błędów.

Program SMART  zawiera szeroką gamę narzędzi usprawniających i ułatwiających pracę projektanta. Za jego pomocą można nie tylko łatwo wprojektować Lekki Strop Panelowy SMART, ale także w tym samym czasie wygenerować kosztorys prac do arkusza Excel oraz zestawienie użytych płyt. Istnieje również możliwość numerowania płyt, co jeszcze bardziej ułatwi montaż stropu na budowie.

Aplikacja firmy KONBET pozwala także m.in. na: kontrolę minimalnej i maksymalnej długości płyt, ich numerację, wrysowywanie otworów bocznych oraz daje możliwość porównania różnych wariantów rozkłady płyt. Nakładka na programy AutoCAD i ZwCAD będzie dostępna do ściągnięcia na stronie firmy KONBET. Zaprojektuj strop w kilka chwil – premiera Programu SMART, więcej informacji o programie znajduje się tutaj: http://stropsmart.pl

Źródło: Konbet

Więcej

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum