Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

Wolf System został Budowlaną Firmą Roku 2011!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-03-09

Firma Wolf System otrzymała prestiżową nagrodę Budowlana Firma Roku 2011. Wyróżnienie to przyznawane jest przez redakcję miesięcznika Builder dla najlepszych przedsiębiorców z sektora budowlanego.

Tytuł został nadany jako wyraz uznania za dynamiczny rozwój oraz osiągniętą pozycję na rynku w 2011 roku w kategorii „Wykonawca robót specjalistycznych”.

Nagroda "Budowlana Firma Roku" jest przyznawana corocznie przez miesięcznik Builder dla cenionych przedsiębiorstw za wkład w rozwój polskiej branży budowlanej oraz dla ich menedżerów, jako wyróżnienie ich umiejętności skutecznego zarządzania i dążenia do osiągania sukcesów na rynku. Otrzymanie tego lauru jest niezwykle zaszczytnym wydarzeniem, ponieważ poparte jest wypracowaną przez firmę wysoką pozycją wśród przedsiębiorstw o profilu budowlanym.

Wolf System został Budowlaną Firmą Roku 2011!

Gala wręczenia nagród odbyła się pierwszego marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Podczas uroczystości oprócz nagród Budowlana Firma Roku, zostały również wręczone wyróżnienia dla prezesów firm - nagrodę otrzymał Michael Stadler, Prezes Zarządu koncernu Wolf System, który zdaniem Kapituły konkursu odznaczył się wyjątkowo skuteczną strategią zarządzani, odnosząc liczne sukcesy rynkowe.

Jestem zaszczycony otrzymaniem tak prestiżowego wyróżnienia. Jest to wielki sukces dla firmy. Nagroda za dynamiczny rozwój oraz osiągniętą pozycję na rynku to potwierdzenie, że nasze działania zmierzają w słusznym kierunku. Przyznane nagrody są dla nas o tyle cenne, że przyznają je specjaliści z branży budowlanej – to naprawdę wielki sukces – dziękował za wyróżnienie Michael Stadler, Prezes Zarządu Wolf System.

Źródło: Wolf System

Więcej

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum