Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 141655
WOLF Haus  - Domy drewniane prefabrykowane

WOLF Haus Domy drewniane prefabrykowane

Telefon 32 605 37 00
E-mail mail@wolfsystem.pl
Adres Budowlana 17, 41-100 Siemianowice Śląskie
Od ponad 50 lat grupa WOLF funkcjonuje na terenie całej Europy, w tym od 30 lat w Polsce. Grupa WOLF rozwinęła się w międzynarodowy koncern budowlany, jednocześnie plasując się wśród liderów budowy domów prefabrykowanych. ... Czytaj więcej
WOLF Haus

Od ponad 50 lat grupa WOLF funkcjonuje na terenie całej Europy, w tym od 30 lat w Polsce. Grupa WOLF rozwinęła się w międzynarodowy koncern budowlany, jednocześnie plasując się wśród liderów budowy domów prefabrykowanych.

Wolf Haus - domy prefabrykowane z 30 letnią gwarancją

WOLF Haus jest jednym z niewielu producentów domów gotowych, poddających się pełnej i rygorystycznej kontroli, zgodnej z europejskimi normami i wymogami.

Dzięki temu każdy element domu jest znakowany w systemie CE. Jest to deklaracja oraz gwarancja, że w centrum działań WOLF Haus, poza efektywnością energetyczną i ekonomiczną użytkowania, znajduje się budowa trwałych, długowiecznych i solidnych domów. Dlatego też Klienci WOLF Haus otrzymują 30 lat gwarancji na konstrukcję budynku.

  • Wypracowana przez ponad 50 lat bogate doświadczenie budowlane sprawia, że realizacja inwestycji obywa szybko, trwale i ekologicznie - w 3 dni powstają prefabrykaty ścian, stropów, więźby dachowej na hali produkcyjnej, natomiast 3 miesiące trwa budowa domu w standardzie deweloperskim z płytą fundamentową.
  • Energooszczędne budynki WOLF Haus zużywają do 70% mniej energii na ogrzewanie oraz emitują do 70% mniej szkodliwego CO2, przez co chronią ziemię przed zgubnym działaniem efektu cieplarnianego.
  • Jako jedni z niewielu firm w Polsce WOLF Haus stosuje jako główny materiał budowlany specjalistyczne drewno konstrukcyjne o symbolu KVH (drewno konstrukcyjne klejone na długości) i BSH (drewno konstrukcyjne klejone warstwowo) importowane z największych fabryk z Niemiec. Jest to najwyższej jakości drewno konstrukcyjne posiadające niemiecki certyfikat jakości - suszone komorowo, czterostronnie strugane i fazowane, o wilgotności poniżej 14%; to drewno stosowane jest również na całą więźbę dachową. Zalety tego drewna są nie do przecenienia: nie pęka, jest bardzo wytrzymałe i trwałe.
  • Prefabrykaty produkowane są w ściśle kontrolowanych warunkach w fabryce, przy użyciu nowoczesnych maszyn - daje to jednocześnie gwarancję, że każdy element domu jest przygotowany precyzyjnie, wg przygotowanego projektu.
  • WOLF Haus to więcej niż dom z katalogu. To możliwość dowolnego kształtowania domu z katalogu według własnych potrzeb, gdzie projekt jest tylko bazą. To również możliwość skrojenia z architektem z WOLF Haus swojego projektu uszytego na miarę.
Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA