Pozycja lidera oraz ciągłe wdrażanie innowacji na rynku materiałów budowlanych wymagają odpowiedniego miejsca, aby dzielić się zdobytą wiedzą. Centrum szkoleniowe AKZOPEDIA zostało stworzone właśnie po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
AKZOPEDIA to miejsce zapewniające najwyższy standard szkoleń, w których główny nacisk kładziony jest na część praktyczną. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Uczestnicy mają do dyspozycji wiele różnych płaszczyzn malarskich, począwszy od ściany, przez płotki metalowe, po deski naturalnych rozmiarów wykorzystywane przy montażu ogrodzeń, elewacji, podbitki, więźb dachowych itp. Aby podnieść jakość kształcenia, zrezygnowano z wykorzystywania prowizorycznych rozwiązań w formie sztalug, małych płytek, deseczek czy sklejek. Przydatność warsztatów opiera się na pracach malarskich w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych.
Warsztaty umożliwią zapoznanie się z ofertą produktową AkzoNobel oraz pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych produktów. Do dyspozycji uczestników oddano budynek o powierzchni 1214,5 m2 wyposażony w siedem profesjonalnych pomieszczeń szkoleniowych, takich jak sale wykładowe, boksy i sale malarskie, sklep szkoleniowy oraz ogród zimowy, w którym uczestnicy szkoleń mogą się odprężyć otoczeni zielenią.
Oferta szkoleniowa Centrum AKZOPEDIA obejmuje następujące podstawowe bloki tematyczne: blok produktowy, dekoracyjny, standardy obsługi klienta, Merchandising oraz moduł biznesowy
i rozwojowy. Warto zaznaczyć, że programy szkoleń wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników i są dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb. Oferta szkoleniowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: wykonawców, dekoratorów i architektów wnętrz, właścicieli sklepów, sprzedawców.
Szefem centrum AKZOPEDIA jest Nikodem Kowalski, Menadżer ds. Szkoleń. Z branżą farb i lakierów związany jest od 15 lat. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w koordynacji i organizacji szkoleń. Z wykształcenia chemik, mgr Chemii i Technologii Polimerów, Politechniki Radomskiej.
Źródło: Ciszewski Public Relations
Więcej