Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Braas i Icopal zdobywcami Złotej Budowlanej Marki Roku 2024

Marki Braas oraz Icopal zdobyły tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2024, zajmując pierwsze miejsca w rankingu Budowlana Marka Roku w kategoriach „Pokrycia dachowe ciężkie” oraz „Pokrycia dachowe bitumiczne”. Te prestiżowe wyróżnienia są przyznawane producentom materiałów budowlanych, którzy cieszą się największym uznaniem wśród wykonawców. Uroczysta gala XX edycji rankingu odbyła się 5 czerwca 2024 r.

Braas i Icopal zdobywcami Złotej Budowlanej Marki Roku 2024
Braas Dachówki ceramiczne
www.bmigroup.com
Braas Dachówki ceramiczne
Dane kontaktowe:
77 541 20 00
Wschodnia 26, 45-449 Opole

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu w Polsce. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy oceniają jakość produktów na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. Co istotne, uczestnicy badania samodzielnie i spontanicznie wskazują marki materiałów budowlanych oraz generalnych wykonawców, cieszące się największym zaufaniem fachowców. Dzięki temu otrzymane wyniki odzwierciedlają rzeczywisty wizerunek firm oraz stanowią miernik ich prawdziwej popularności na rynku.

Budowlana Marka Roku w kategoriach „Pokrycia dachowe ciężkie” oraz „Pokrycia dachowe bitumiczne”

To już kolejny raz, gdy Braas i Icopal, marki z portfolio BMI Polska, wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji zdobyły tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku. - Jestem niezmiernie dumny, że rozwiązania Braas i Icopal zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Te wyjątkowe wyróżnienia to nie tylko potwierdzenie świetnych parametrów naszych produktów. Nagrody te są rezultatem wielu lat doświadczenia na rynku budowlanym i zaangażowania ekspertów BMI, którzy każdego dnia przyczyniają się do powstawania trwałych i funkcjonalnych rozwiązań dachowych. Chętnie dzielimy się wiedzą z dekarzami i specjalistami z branży w ramach szkoleń organizowanych w BMI Academy, ta współpraca i wymiana doświadczeń daje doskonałe efekty - powiedział Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

- W portfolio Grupy BMI mamy światowej sławy marki, w tym Braas i Icopal, co czyni nas jedyną na rynku firmą, która oferuje zarówno rozwiązania dla dachów płaskich, jak i skośnych. Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów, oferując klientom rozwiązania i systemy, które zapewniają komfort użytkowania oraz spokój na lata. Jestem dumny z tego, że tworzymy zespół najlepszych ekspertów i specjalistów w branży hydroizolacji - stwierdził Thomas Casparie, Chief Executive Officer Grupy BMI.

Braas, istniejąca od ponad 70 lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku pokryć dachowych. Jej rozwiązania dla dachów skośnych, takie jak dachówki betonowe i ceramiczne oraz akcesoria dachowe, od lat są doceniane przez inwestorów i wykonawców, ciesząc się niesłabnącą popularnością. Eksperci BMI oferują wsparcie techniczne dla wykonawców i inwestorów na każdym etapie współpracy, regularnie dzieląc się swoją wiedzą podczas szkoleń w BMI Academy. Prowadzą także znany i ceniony w branży program Certyfikowany Dekarz Braas.

Icopal to jedna z wiodących marek w branży dachów płaskich i systemów hydroizolacyjnych. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi i dbałości o jakość produktów, marka zdobyła pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych producentów materiałów bitumicznych. W ofercie Icopal znajdują się wysokiej jakości pokrycia dachowe bitumiczne, membrany syntetyczne oraz systemy hydroizolacji, dostarczane wraz z wyposażeniem i akcesoriami. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.

Zarówno Icopal, jak i Braas, to marki z portfolio międzynarodowego koncernu BMI Group, wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i hydroizolacji. BMI Group jest częścią globalnej firmy przemysłowej Standard Industries.

źródło i zdjęcia: Braas, Icopal