Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Bezpłatne porady znanego ogrodnika w największych miastach Polski

Marka Drewnochron, wraz z cenionym projektantem ogrodów i majsterkowiczem Dominikiem Strzelcem, organizuje cykl bezpłatnych porad dotyczących pielęgnacji drewna ogrodowego. Spotkania odbędą się od maja do lipca 2024 w sklepach Castorama w największych miastach Polski, rozpoczynając w Warszawie. Dominik Strzelec podzieli się swoją wiedzą, pomagając uczestnikom skutecznie zabezpieczyć drewniane powierzchnie w ich ogrodach. To wyjątkowa okazja, by uzyskać fachowe porady i przetestować odpowiednie preparaty na miejscu.

Bezpłatne porady znanego ogrodnika w największych miastach Polski
PPG Deco Polska Impregnaty, lakiery, lakierobejce, oleje do ochrony i dekoracji drewna
www.drewnochron.pl
PPG Deco Polska Impregnaty, lakiery, lakierobejce, oleje do ochrony i dekoracji drewna
Dane kontaktowe:
801 11 33 11
Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

W ramach bezpłatnych porad Dominik Strzelec, gospodarz popularnego programu telewizyjnego, takiego jak „Odlotowy Ogród” ambasador marki Drewnochron, będzie podpowiadał, jak skutecznie zabezpieczyć drewno zewnętrzne, by zachować je w dobrej formie na wiele sezonów. Każdy zainteresowany może liczyć na indywidualne doradztwo, jak zatroszczyć się o ogrodowe meble, pergole, huśtawki czy ogrodzenie, a także na pomoc w doborze odpowiednich preparatów do ich ochrony.

- Marka Drewnochron od ponad 35 lat pomaga klientom pielęgnować ten wyjątkowy, naturalny surowiec, jakim jest drewno, starając się zachować jego piękno na lata. Tym razem wspólnie z popularnym ogrodnikiem, Dominikiem Strzelcem, będziemy się dzielić wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając, jak we własnym zakresie można zapewnić drewnu ochronę, jednocześnie dbając o jego walory estetyczne - komentuje Aneta Stopa, manager marki Drewnochron.

W trakcie wydarzenia będzie też można sprawdzić wybrany kolor na żywo, korzystając z przygotowanych na stoisku próbek drewna. Można także przynieść ze sobą drobne drewniane elementy, by bezpośrednio na nich wraz z Dominikiem Strzelcem przetestować interesujące odcienie.

Organizowane przez markę Drewnochron porady będą odbywały się w wybrane piątki i soboty od maja do końca lipca. W ramach akcji Dominik Strzelec odwiedzi Warszawę, Bydgoszcz, Wrocław, Zieloną Górę, Kraków, Bielsko-Białą, a także Częstochowę. Cykl zainauguruje spotkanie w Castoramie na warszawskim Targówku, przy ul. Głębockiej 15A, które odbędzie się w sobotę, 11 maja, w godzinach 10.00-17.00.

Więcej informacji na temat akcji oraz jej szczegółowy harmonogram można znaleźć pod adresem Bezpłatne porady Dominika Strzelca | Farby drewnochron. Na stronie dostępne są również filmy poradnikowe z udziałem Dominika Strzelca prezentujące sposoby na skuteczne i efektowne zabezpieczenie drewna w przydomowej przestrzeni - Dominik Strzelec ambasadorem marki Drewnochron| Drewnochron.

źródo i zdjęcie: marka Drewnochron