Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Rolety ARF Print z własnym nadrukiem

Roleta ARF to nie tylko modna paleta kolorów i wzorów, ale także wyraz indywidualności poprzez personalizację dzięki modelowi ARF Print. Teraz możesz ozdobić swoje wnętrze własnym obrazem na oknie, wprowadzając do domu szczyptę sztuki. Rolety ARF Print to swoboda wyboru barw i wzorów, które dopełnią wystrój pomieszczeń, tworząc unikalną atmosferę.

Rolety ARF Print z własnym nadrukiem
Fakro Okna i wyłazy dachowe
www.fakro.pl
Fakro Okna i wyłazy dachowe
Dane kontaktowe:
18 444 04 44
Węgierska 144 A, 33-300 Nowy Sącz
Zobacz firmę w innym dziale: Schody i balustrady

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Rolety ARF to nie tylko wyjątkowy design, to przede wszystkim kontrola nad ilością naturalnego światła wpadającego do mieszkania. Stopniowa redukcja dopływu promieni słonecznych do wnętrza sprawia, że możemy cieszyć się zarówno delikatnym cieniem, jak i odpoczywać w pełni zaciemnionym pokoju.

Roleta ARF to także częściowa ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym oraz utratą energii w okresach zimowych, co przekłada się na oszczędność i komfort w domu. Dodatkowo chroni wnętrze przed szkodliwymi promieniami UV, zapobiegając blaknięciu mebli, zachowując trwałość kolorów. Łatwość obsługi sprawia, że roleta ARF jest praktycznym i estetycznym rozwiązaniem na długie lata.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Opracowanie: Aleksander Rembisz

Autor
Aleksander Rembisz
Aleksander Rembisz

Ciągły kontakt z ludźmi to dla mnie prawdziwa przyjemność i naturalne środowisko pracy. Może właśnie dlatego w redakcji czuję się niczym ryba w wodzie. Moja przygoda z pracą w wydawnictwie i budowlaną prasą branżową zaczęła się całkiem niewinnie - ponad 20 lat temu - jeszcze na studiach. I tak oto inżynier budowlany został redaktorem. Początkowo zakres moich obowiązków obejmował przygotowanie do druku wydań branżowych, ale wraz z rozwojem mediów musiałem siłą rzeczy przebranżowić się na copywritera, moderatora forum branżowego i administratora profili redakcyjnych na platformach SM. Znajdziecie mnie na Facebook - Budomisja Złote Porady Budowlańców, Linkedin - Grupa Budujemy Dom, forum.budujemydom.pl, oraz ślad po mnie na portalach budujemydom.pl i budownictwob2b.pl.