Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Relacja z drugiej edycji Akademii Wykonawcy Polbruk

7 lutego 2024 roku w przestrzeniach fabryki ACO POLSKA odbyła się druga odsłona rewolucyjnych warsztatów edukacyjnych Akademii Wykonawcy. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane pod auspicjami liderów rynku: Polbruk SA, ACO Polska i Grupa PSB, zgromadziło entuzjastów doskonalenia technik układania kostki brukowej i płyt betonowych, a także zaawansowanych systemów odwodnień.

Relacja z drugiej edycji Akademii Wykonawcy Polbruk
Polbruk S.A. Kostka brukowa, płyty tarasowe, elementy małej architektury
www.polbruk.pl www.facebook.com

Podczas tej edycji, uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki efektywnego odprowadzania wody z terenów prywatnych i publicznych, korzystając z najnowszych rozwiązań i praktycznych porad ekspertów. „Akademia Wykonawcy" udowadnia, że połączenie teorii z praktyką otwiera nowe perspektywy dla projektantów, wykonawców i brukarzy, pragnących podnieść standardy swojej pracy.

Część teoretyczna Akademia Wykonawcy Polbruk
Część teoretyczna Akademia Wykonawcy Polbruk

Zajęcia praktyczne skupiły się na wykorzystaniu innowacyjnej kostki brukowej Polbruk Metrik, która dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala na tworzenie wielowymiarowych, estetycznie zaawansowanych nawierzchni, przypominających drewniany parkiet, ale o trwałości betonu. Uczestnicy w 5 zespołach rywalizowali w zadaniu zastosowania odwodnienia liniowego, co podkreślało interaktywny i konkurencyjny charakter warsztatów.

Akademia Wykonawcy to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale również platforma do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w branży. Dzięki inicjatywie Polbruk SA, ACO Polska i Grupy PSB, uczestnicy warsztatów wyjeżdżają z narzędziami, które pozwalają im realizować jeszcze bardziej złożone i estetyczne projekty.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach Akademii Wykonawcy, aby na własne oczy przekonać się, jak innowacyjne podejście do projektowania i realizacji nawierzchni może zmienić oblicze współczesnej architektury krajobrazu.

Źródło i zdjęcie: Polbruk S.A.