Brama z napędem i wideodomofon - miej pełną kontrolę nad swoim domem!

W dzisiejszych czasach, kiedy czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, każda sekunda jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest, aby nasze codzienne czynności były jak najbardziej efektywne i wygodne. Jednym z takich rozwiązań, które znacząco podnoszą komfort życia, są bramy z napędem oraz wideodomofony.

Brama z napędem i wideodomofon - miej pełną kontrolę nad swoim domem!
Somfy Napędy i sterowania do bram wjazdowych
www.somfy.pl
Somfy Napędy i sterowania do bram wjazdowych
Dane kontaktowe:
22 509 53 00
Marywilska 34 j, 03-228 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Automatyka, sterowanie, inteligencja

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Bramy z napędem – wygoda i bezpieczeństwo w jednym

Bramy z napędem to rozwiązanie, które pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu. Dzięki temu, nawet w najgorsze dni, nie musisz martwić się o to, że będziesz musiał wychodzić na zewnątrz, aby otworzyć bramę. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie, a brama otworzy się lub zamknie automatycznie.

Z wykorzystaniem bram z napędem i funkcją informacji zwrotnej, możesz opuścić swoją posesję, mając pewność, że Twój dom jest odpowiednio zabezpieczony
Z wykorzystaniem bram z napędem i funkcją informacji zwrotnej, możesz opuścić swoją posesję, mając pewność, że Twój dom jest odpowiednio zabezpieczony

Dzięki technologii io-homecontrol® możesz mieć pewność, że Twoja brama jest zawsze zamknięta. Informacja zwrotna wysyłana jest do pilota, dzięki czemu zawsze wiesz, czy brama jest zamknięta czy otwarta. To daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Wideodomofony – kontroluj, kto wchodzi na Twoją posesję

Wideodomofon to kolejne urządzenie, które podnosi poziom bezpieczeństwa w domu. Dzięki niemu, możesz zobaczyć, kto stoi przed Twoimi drzwiami, nie otwierając ich. To nie tylko wygodne, ale także bezpieczne rozwiązanie. Wideodomofon pozwala na identyfikację osób, które chcą wejść na Twoją posesję, co jest szczególnie ważne w przypadku nieoczekiwanych gości.

Wideodomofony oferowane przez Somfy są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takich jak: przeglądanie historii wizyt, kamera szerokokątna, programowalny interfejs dotykowy na wewnętrznym monitorze, czytnik kart identyfikacyjnych lub moduł klawiatury oraz możliwość bezprzewodowego sterowania urządzeniami i napędami Somfy.
Oszczędność czasu dzięki smart rozwiązaniom

Zarówno bramy z napędem, jak i wideodomofony, to rozwiązania, które znacząco podnoszą komfort życia i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim, nie musisz wysiadać z samochodu, aby otworzyć bramę, ani podchodzić do drzwi, aby zobaczyć, kto do nich puka. Wszystko możesz zrobić zdalnie, korzystając z aplikacji na smartfonie.

Bramy z napędem i wideodomofony to rozwiązania, które każdego dnia ułatwiają życie milionom ludzi na całym świecie. Dzięki nim, codzienne czynności stają się prostsze, a poczucie bezpieczeństwa w domu – większe. Jeżeli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo, te rozwiązania są dla Ciebie.

źródło i zdjęcia: Somfy