Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Akcesoria łazienkowe - klucz do praktycznej i stylowej aranżacji

Planując aranżację łazienki, często skupiamy się na wyborze płytek, armatury czy mebli łazienkowych. Choć te elementy mają kluczowe znaczenie dla estetyki i funkcjonalności pomieszczenia, nie można lekceważyć roli akcesoriów łazienkowych. To właśnie one stanowią nieodłączny element dekoracji i codziennego użytkowania tego pomieszczenia.

Akcesoria łazienkowe - klucz do praktycznej i stylowej aranżacji
Coram Wyposażenie łazienek
coram.pl
Coram Wyposażenie łazienek
Dane kontaktowe:
22 899 15 40, 22 899 03 20
Bełdan 4, 02-695 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Akcesoria łazienkowe, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, są niezmiernie praktycznymi elementami wyposażenia, które pomagają utrzymanie porządku, organizować przestrzeń i zapewniają komfort korzystania z łazienki. Podczas gdy wiele osób koncentruje się na ogólnym wyglądzie pomieszczenia, warto zwrócić uwagę na drobne szczegóły. Niekiedy to właśnie one potrafią całkowicie odmienić charakter łazienki i nadać jej unikalnego stylu. Jak to osiągnąć z pomocą propozycji od firmy CORAM?

Elementy wyposażenia łazienki, choć często małe, pełnią niezwykle funkcjonalną rolę, pomagając w utrzymaniu czystości, zarządzaniu przestrzenią oraz zapewniając wygodę użytkowania łazienki
Elementy wyposażenia łazienki, choć często małe, pełnią niezwykle funkcjonalną rolę, pomagając w utrzymaniu czystości, zarządzaniu przestrzenią oraz zapewniając wygodę użytkowania łazienki

Najlepiej zacząć od ogólnego obrazu pomieszczenia i zastanowić się, jak nadać mu osobistego charakteru. W tym celu idealnie sprawdzą się różnego rodzaju dywaniki i tekstylia łazienkowe, takie jak zasłony prysznicowe. Czy to będzie miękki, puszysty dywanik czy surowa w wyglądzie mata z drewna teak? Monochromatyczna zasłona czy szalone kolory i wzory? Wybór należy do Ciebie – a różnorodne rozwiązania znajdziesz w ofercie marki Sealskin, która oferuje szeroki wybór dywaników, mat oraz zasłon w różnych wielkościach i kolorach.

Funkcjonalność i nowoczesność to cechy wnętrz, w których bez problemów można przechowywać ręczniki czy szlafroki. W tym celu idealne będą oryginalne, wolnostojące akcesoria, takie jak stojak na ręczniki z kolekcji Tube marki Sealskin. Ten model dostępny jest w różnych wariantach - doskonałych do wnętrz industrialnych, minimalistycznych i nowoczesnych. A jeśli chcesz wprowadzić do łazienki nutę stylu cottagecore, wybierz drabinkę Brix marki Sealskin – wystarczy oprzeć ją o ścianę i gotowe.

Nie zapomnij o drobnych szczegółach, które dopełnią całość. Akcesoria łazienkowe, takie jak z kolekcji Tess czy 2-Store oraz nowości w ofercie CORAM: Noce, Tado i Cata, dają duże możliwości wyboru, pozwalając znaleźć idealne rozwiązanie do każdej łazienki. Szeroka oferta pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Funkcjonalność i estetyka to elementy, które nadają ostateczny wyraz aranżacji i umożliwiają jej łatwą zmianę. Dostępne w ofercie CORAM kolekcje marek Sealskin i Tiger pozwolą Ci szybko odmienić wystrój wnętrza.

źródło i zdjęcia: Coram