PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy odwodnień i drenażu

Dallmer zaprasza na targi branżowe ISH

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-17

Firma Dallmer z Arnsberg, specjalizująca się w technice odwadniającej, potwierdziła swoją obecność na targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Biorąc pod uwagę pozytywne doświadczenia z ubiegłego roku, gdy po dwuletniej przerwie ponownie zorganizowano pierwsze targi, firma postanowiła wziąć udział w tegorocznej edycji.

- Indywidualnych rozmów w inspirującej atmosferze targowej nie da się po prostu zastąpić niczym innym - podkreśla Yvonne Dallmer, reprezentująca zarząd - Doświadczyliśmy tego na targach branżowych, w których uczestniczyła nasza firma, gdy w krótkim czasie nasze stoisko wypełniało się gośćmi. Goście byli żywo zainteresowani zobaczeniem z bliska naszych produktów na żywo. Wiodące na świecie targi ISH to ważne miejsce spotkań dla branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, gdzie chcemy być również w przyszłości. Nie możemy się wprost doczekać, żeby na targach ISH zaprezentować przedstawicielom branży nasze nowości produktowe - mówi Yvonne Dallmer.

Nowości z serii odpływów liniowych DallFlex

Na gości odwiedzających stoisko firmy Dallmer będzie czekać kilka nowości z serii odpływów liniowych DallFlex. Coraz więcej osób życzy sobie mieć w strefie natrysku powierzchnię pozbawioną spoin. Dlatego firma Dallmer opracowała odpływ liniowy, przystosowany specjalnie do wymagań bezspoinowych, cienkowarstwowych posadzek. Nowy i oferowany wyłącznie przez firmę Dallmer: pierwszy, czarny odpływ liniowy ze stali szlachetnej CeraFloor Select Duo, którego długość może mieć nawet dwa metry.

Natrysk bez brodzika i spadku? Żaden problem

Prezentowany będzie również aktywny system odwadniający Connect. Wspólne rozwiązanie odwadniające opracowane przez firmy Dallmer i Jung Pumpen eliminuje częsty problem ze spadkiem podczas remontu łazienek: Firma Jung Pumpen zaprojektowała niezwykle płaską podłogową pompę odpływową Plancofix Connect, która automatycznie pompuje wodę do wyżej położonej rury kanalizacyjnej. Odpływ liniowy został zaprojektowany w firmie Dallmer.

źródło i zdjęcie: Wirex / Dallmer