Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 30350
Wirex Sp. z o.o. - Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall

Wirex Sp. z o.o. Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall

Telefon 22 546 90 70
E-mail biuro@wirex.com.pl
Adres Kłobucka 8b/1, 02-699 Warszawa
Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall służą do odprowadzania wody z posadzki prysznica bezbrodzikowego.Budowa: listwy CeraLine są wykonane ze stali nierdzewnej z konstrukcyjnie uwzględnionym spadkiem, co gwarantuje prawidłowe odwodnienie i samoczyszczenie. Kołnierz fabrycznie pokryty warstwą piasku, umożliwiającym łatwe połączenie z izolacjami alternatywnymi, wyciszające nóżki montażowe do regulacji wysokości,... Czytaj więcej
Wirex Sp. z o.o.

Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall służą do odprowadzania wody z posadzki prysznica bezbrodzikowego.

Budowa: listwy CeraLine są wykonane ze stali nierdzewnej z konstrukcyjnie uwzględnionym spadkiem, co gwarantuje prawidłowe odwodnienie i samoczyszczenie. Kołnierz fabrycznie pokryty warstwą piasku, umożliwiającym łatwe połączenie z izolacjami alternatywnymi, wyciszające nóżki montażowe do regulacji wysokości, pokrywa ochronna oraz szablon do precyzyjnego ułożenia płytek podłogowych sprawiają, że instalacja listwy jest prosta, a korpus wpustu z łatwym do czyszczenia syfonem zapewnia higienę użytkowania.
Wiele wariantów pokryw pozwoli zadowolić każdy gust. Trzem podstawowym wariantom Standard, Design czy Individuell, towarzyszą pokrywy z interesujących materiałów. Na przykład szkło kolorowe, które jest odpowiedzią na najbardziej ekstrawaganckie wymagania lub drewno tekowe. Do najbardziej wyszukanych zaliczamy pokrywy ze stali nierdzewnej polerowanej oraz w kolorze czarnym matowym. Pokrywa Individuell umożliwia własną aranżację poprzez wklejenie płytek podłogowych lub kamienia naturalnego co sprawia, że odpływ dosłownie stapia się z podłogą.

DallFlex – jeden korpus wpustu, pięć listew odpływowych
Wizualna różnorodność, techniczna prostota. To potrafi tylko rodzina produktów CeraFloor, CeraWall P, CeraWall S, Zentrix i CeraNiveau. Niezależnie od wizualnych różnic pomiędzy poszczególnymi wersjami listew odpływowych po instalacji, wszystkie zawierają dokładnie ten sam korpus wpustu DallFlex. Dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu, jako jedyny producent, łączymy różnorodne wzornictwo produktów z łatwością zastosowania i instalacji.

Co wyróżnia DallFlex? Instalacja w jastrychu, pozwalająca na dowolne umiejscowienie w obrębie ściany lub podłogi, uniwersalny korpus z całkowicie wyjmowalnym syfonem oraz możliwością podłączenia mankietu uszczelniającego, możliwość instalacji z CeraFloor S, CeraWall S, CeraWall P, Zentrix, CeraNiveau.

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum