PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Usługa nanoszenia powłoki Pure Air na okna w ofercie marki Filplast

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-06-22

Zacznij eliminować alergeny, bakterie, smog, wirusy, grzyby, pleśnie i intensywne zapachy w Twoim domu dzięki innowacyjnej powłoce Pure Air. Możesz kupić nowe okna z powłoką Pure Air lub zamówić usługę nanoszenia jej na zamontowaną już stolarkę. Ciesz się efektami już po 24 godzinach!

Nakładanie powłoki Pure Air jest bardzo prostym i szybkim procesem. Zaczyna działać już po 24 godzinach od nałożenia jej na szklaną powierzchnię. Firma Filplast oferuje zarówno nowe okna z powłoką Pure Air, jak i usługę nanoszenia powłoki na zamontowanych już konstrukcjach.

Ekipy fachowców mogą dojechać do każdego miejsca w Polsce po to, by wyeliminować zagrożenia związane z zanieczyszczeniami powietrza w pomieszczeniach.

Prosty proces nakładania powłoki Pure Air

Nakładanie powłoki Pure Air jest bardzo proste:

  • instalator czyści szklaną powierzchnię za pomocą specjalnego środka,
  • nanosi na nią dwuskładnikową powłokę Pure Air,
  • szyba przez 24 godziny odpoczywa - nie powinno się jej dotykać, jeśli chcemy, by powłoka trwale połączyła się z szybą,
  • po 24 godzinach powłoka Pure Air zaczyna działać - potrzebuje jedynie światła słonecznego lub sztucznego do tego, by powietrze było stale przez nią oczyszczane.

 

Proces fotokatalizy zachodzi już przy 1000 luksów. Dzięki niemu eliminowane są cząsteczki kurzu, alergeny, wirusy i bakterie, a na ich miejsce powstają śladowe ilości H20 lub CO2. Od teraz możesz oddychać czystym powietrzem. Zapewniamy 30 lat gwarancji na zdrowe powietrze w Twoim domu.

Gdzie sprawdzi się powłoka Pure Air?

Powłoka Pure Air sprawdzi się na każdej szklanej powierzchni w domu, w siłowniach, w środkach transportu, w hotelach i restauracjach, w przychodniach lekarskich, a także w szkołach, żłobkach, zakładach pracy i urzędach.

Pure Air umożliwia swobodne oddychanie - zapewnia czyste powietrze w centrach fitness i obiektach sportowych, redukuje zanieczyszczenie ultradrobnymi pyłami we wszystkich środkach transportu. Wyeliminuje szkodliwe cząsteczki powietrza w placówkach medycznych, edukacyjnych, zakładach prac.

Ochroni dorosłych i dzieci przed niewidzialnym niebezpieczeństwem znajdującym się w powietrzu 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo powłoka może być nałożona na każdą szklaną powierzchnię - trwale się z nią łączy.

Źródło i zdjęcia: Filplast

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum