PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

Ogrodzenie z wypełnieniem z blaszanych kasetonów Konsport PB155

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-05-20

Ogrodzenie PB155 jest częścią kompletnego systemu ogrodzeń - można do niego dodać furtki, bramy i akcesoria automatyki bramowej. Wyróżnia je lekkość konstrukcji z interesującego wypełnienia, które tworzy niemal pełną powierzchnię. 

Ogrodzenie PB155 wyróżnia się spośród innych produktów Konsport interesującym wypełnieniem. Szerokie kasetony z blachy (każdy o wysokości 155 mm) oddzielone są od siebie niewielkimi prześwitami (15 mm). W ten sposób uzyskano efekt niemal pełnej, monolitycznej powierzchni.

Ogrodzenie ma prostą i nowoczesną formę, dzięki czemu będzie świetnie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. Wygląda solidnie, ale jednocześnie lekko.

Najwyższa jakość materiałów

Ogrodzenie PB155 jest wykonane z najwyższej jakości materiałów - stal ocynkowana i malowanie proszkowe dają gwarancję jego trwałości na długie lata.

System PB155 jest w pełni kompletny i pozwala na pełną aranżację linii ogrodzenia z użyciem przęseł, furtki oraz bram uchylnych, łamanych, jednoskrzydłowych oraz klasycznych bram samonośnych.

Ogrodzenie PB 155
Ogrodzenie PB155

Kasetony bez tylnej ściany - lżejsza konstrukcja, niższa cena

Stworzyliśmy solidny produkt w rozsądnej cenie, którą udało się uzyskać poprzez odchudzenie ogrodzenia z profili metalowych z pełnym wypełnieniem na rzecz kasetonu pozbawionego tylnej ściany. Zabieg ten w żaden sposób nie wpływa na trwałość produktu.

Cała gama dodatków do bram

Mimo zastosowania lekkiego wypełniania opartego o blaszane kasetony, model PB155 zachowuje wszystkie cechy ogrodzeń Konsport, pozwalające na wykorzystanie automatyki bramowej oraz dodatków i akcesoriów komplementarnych, takich jak Słupki EQ.

Kompletny system ogrodzeń

Nowy produkt jest w pełni kompletnym systemem i pozwala na pełną aranżację linii ogrodzenia z użyciem przęseł, furtki oraz bram uchylnych, łamanych, jednoskrzydłowych oraz klasycznych bram samonośnych. Każdą realizację można wzbogacić o dodatkowe akcesoria, które ułatwią codzienne użytkowanie bramy.  

Źródło i zdjęcia: Konsport

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum