Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł!

15 września firma NIBE-BIAWAR wystartuje z nową akcją pt. "Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł!" Tym razem na zakup energooszczędnego i ekologicznego źródła ciepła do Twojego domu do zgarnięcia jest aż do 3000 zł na gruntową pompę ciepła oraz do 7000 zł na zakup pompy ciepła wraz z systemem fotowoltaicznym NIBE. Promocja potrwa do 26.11.2021 lub do wyczerpana zapasów. Ilość pomp ciepła biorących udział w promocji jest ograniczona.

aktualizacja: 2021-09-13 08:21:38

Szwedzką Promocję marki NIBE, można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW "Czyste Powietrze" lub "Mój Prąd".

Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkapromocja.pl oraz www.nibe.pl

GRUNTOWE POMPY CIEPŁA NIBE - darmowa energia z ziemi

Gruntowe pompy ciepła NIBE wyróżnia wysoka efektywność pracy, funkcjonalność, a także prostota instalacji oraz obsługi. Bez wątpienia bezawaryjność tych urządzeń przyniosła marce NIBE pozycję lidera w sprzedaży tego typu urządzeń. W 2020 roku ofertę marki NIBE wzbogaciły urządzenia najnowszej generacji, idealnie wpisujące się w obecny trend digitalizacji. Nowa seria NIBE S to nie tylko bezpieczne, oszczędne i komfortowe urządzenia, ale przede wszystkim inteligentne i zaawansowane technologie pozwalające na pełną integrację pompy ciepła z domem i jego mieszkańcami.

Złoty Medal Targów ENEX/ENEX Nowa Energia w Kielcach dla pompy ciepła NIBE S1255 PC!

Innowacyjna pompa ciepła NIBE S1255 to urządzenie, które wpisuje się w aktualny trend domu w wersji SMART. Pompa ciepła może m.in. optymalizować współpracę z fotowoltaiką, stacją meteorologiczną lub względem bieżącej ceny energii elektrycznej w systemach smart-grid, stabilizując sieć elektroenergetyczną.

Firma NIBE-BIAWAR została nagrodzona Złotym Medalem Targów za Inteligentną gruntową pompę ciepła NIBE S1255 PC.
Podczas tegorocznych Targów ENEX w Sieci, firma NIBE-BIAWAR została nagrodzona Złotym Medalem Targów za Inteligentną gruntową pompę ciepła NIBE S1255 PC.

Urządzenie zaprojektowane w technologii SMART ma kolorowy, dotykowy wyświetlacz z wbudowanym przewodnikiem możliwości programowania oraz dwie wbudowane anteny, dzięki czemu możliwe jest w pełni zdalne sterowanie systemem z telefonu lub tabletu poprzez aplikację MyUplink, bez konieczności podłączenia do Internetu. To wszystko pomaga w procesie planowania i instalacji pomp ciepła i wspiera poprawne działanie tych urządzeń podczas ich eksploatacji. Możliwość sterowania głosowego, bezprzewodowy odczyt wilgotności czy stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniu to dodatkowe atuty tej innowacyjnej pompy ciepła.

Pompa ciepła NIBE S1255 w garażu
Pompa ciepła NIBE S1255 w garażu

NIBE S1255 to najbardziej zaawansowana technologicznie gruntowa pompa ciepła NIBE z modulowaną mocą grzewczą. Typoszereg NIBE S1255 wyposażony został w inwerterowo sterowaną sprężarkę i elektroniczne pompy obiegowe z płynną regulacją prędkości. Dzięki automatycznemu dostosowywaniu parametrów pracy do aktualnego zapotrzebowania na ciepło, pompa ciepła pracuje płynnie, co powoduje niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Zastosowanie inwerterowych sprężarek pozwala również na skrócenie czasu rozruchu systemu, bezpieczny dobór urządzenia, brak konieczności stosowania zbiornika buforowego, możliwość rozbudowy domu w późniejszym czasie oraz cichą pracę. Zastosowana technologia sprawiła, że urządzenie osiąga najwyższą klasę energetyczną A+++ i bardzo wysoki średnioroczny współczynnik sprawności SCOP=5,5!

Typoszereg pompy ciepła NIBE S1255
Typoszereg pompy ciepła NIBE S1255

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom energooszczędny (fotowoltaika - pompa ciepła - rekuperacja - klimatyzacja)
Dom energooszczędny (fotowoltaika - pompa ciepła - rekuperacja - klimatyzacja)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje