Zainwestuj w przyszłość - postaw na zieloną energię!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zainwestuj w przyszłość - postaw na zieloną energię!

W ostatnim czasie o fotowoltaice zrobiło się wyjątkowo głośno, nie bez powodu. Po fatalnym raporcie klimatycznym świat postawił na zmiany i zmierza w bardzo dobrym kierunku. Większość państw odchodzi od energetyki węglowej na rzecz odnawialnych źródeł energii i wprowadza coraz więcej, kreatywnych, ekologicznych rozwiązań. 

aktualizacja: 2021-09-20 10:16:04

Całkowite odejście od energetyki węglowej w Polsce zaplanowane jest na 2030 rok. Ty także możesz wspomóc środowisko i przyspieszyć ten proces inwestując w instalację fotowoltaiczną w swoim domu.

Panele PV to wówczas nie tylko ekologia, ale także ogromne oszczędności dla ich właściciela. Szczególnie teraz - 2021 rok to ostatni dzwonek na instalację w tak korzystnej cenie. Wiąże się to z zapowiadanymi przez rząd zmianami w prawie, po których wprowadzeniu prosumenci mogą być stratni nawet tysiąc złotych rocznie, a ponadto mogą nie mieć możliwości skorzystania z dotychczasowych dotacji. Jeśli jednak zdecydujesz się na inwestycję w panele PV do końca bieżącego roku, zmiany nie będą cię obowiązywały! Przez kolejne 15 lat będziesz rozliczać się na starych zasadach, a przy tym nadal możesz wziąć udział w programach dofinansowania. Warto również zaznaczyć, że panele są obecnie około 40% tańsze niż kiedykolwiek. Kiedy więc zainwestować w zieloną energię jeśli nie teraz?

Co daje fotowoltaika?

Fotowoltaika to tak naprawdę same korzyści, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Z całą pewnością nie jesteś fanem nieustających podwyżek prądu. Panele PV stanowią w tej sprawie rozwiązanie. Dzięki nim oszczędzisz nawet 90% na rachunkach za prąd, a przy tym staniesz się niezależnym energetycznie producentem własnego prądu. Brzmi za dobrze? To nie wszystko! Masz również możliwość skorzystania z wielu rządowych programów dofinansowania alternatywnych źródeł energii, dzięki którym koszty twojej inwestycji zwrócą się już po 6-7 latach.

Fotowoltaika z FG Energy jest dla każdego!

Dla kogo jest fotowoltaika?

Fotowoltaika z FG Energy jest dla każdego! Mamy spersonalizowaną ofertę dla właścicieli domów, przedsiębiorców i właścicieli firm, a także dla rolników.

Firma, bądź gospodarstwo rolne pochłaniają ogromne ilości energii elektrycznej. Zakładając w nich fotowoltaikę nie tylko oszczędzasz na rachunkach za prąd, ale także możesz zarobić sprzedając nadwyżki energii do sieci energetycznej. Panele PV w takich miejscach to również znaczna poprawa wizerunku - ekologia jest teraz w modzie i świadczy o przyszłościowym podejściu właściciela. Warto dodać, że rolnicy na fotowoltaice korzystają podwójnie - oprócz dotacji, mają do dyspozycji też liczne ulgi podatkowe.

Jeśli masz wolne ziemie bądź nieużytki rolne dobrą alternatywą będzie farma fotowoltaiczna lub dzierżawa gruntów. Farmy fotowoltaiczne to specjalnie wydzielone strefy terenu z rozlokowanymi instalacjami paneli zamieniających energię słoneczną w energię elektryczną. Energia wyprodukowana na takiej farmie przekazywana jest do sieci energetycznej i kierowana przez tą sieć do odbiorców. Dzięki niej możesz stać się producentem i sprzedawcą energii jednocześnie, a zyski wraz z rosnącą popularnością energii solarnej, będą coraz większe. Ponadto panele fotowoltaiczne nie zajmują dużej powierzchni, więc mogą być zainstalowane na jedynie części pól uprawnych, a dodatkowo nie wykluczają wypasu niektórych zwierząt hodowlanych. Obawiasz się, że założenie farmy to skomplikowany proces i sam sobie nie poradzisz? Zupełnie niepotrzebnie! Chętnie przeprowadzimy cię przez cały proces krok po kroku i pomożemy załatwić formalności. Zapraszamy do kontaktu!

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany dzierżawą gruntów, Wypełnij formularz pod adresem https://fgenergy.pl/grunty/, a nasi eksperci powiedzą Ci czy twój grunt spełnia warunki i nadaje się pod fotowoltaikę.
Fotowoltaika z FG Energy jest dla każdego!

Dlaczego warto wybrać FG Energy?

FG Energy to kompleksowa obsługa i najwyższa jakość paneli. Zakres pracy firmy obejmuje proces instalacji fotowoltaicznej od samego początku do końca, czyli profesjonalne doradztwo, montaż paneli, opiekę posprzedażową, a nawet pomoc w uzyskaniu dotacji. Sprzedawane panele podlegają 25-letniej gwarancji, więc nie ma powodu do obaw, że coś się z nimi stanie. 

Nie ma na co czekać - zaufaj czystej energii i postaw na FG Energy! Jeszcze dziś zapisz się na darmowy audyt na stronie: https://fgenergy.pl/darmowy-audyt/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje