Simon 54 - seria osprzętu elektroinstalacyjnego dla wymagających

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Simon 54 - seria osprzętu elektroinstalacyjnego dla wymagających

Urządzając dom lub mieszkanie, dbamy o każdy szczegół, ponieważ detale mają znaczenie i tworzą niepowtarzalną atmosferę naszych wnętrz. W dzisiejszych czasach nawet osprzęt elektroinstalacyjny może być ciekawym elementem dekoracyjnym.

aktualizacja: 2021-10-13 03:50:31

Klasyczne łączniki to już nie tylko białe czy kremowe produkty. Wybór kolorów i materiałów, z których są wykonane jest tak duży, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Czy to limonkowa ramka do pokoju dziecka, czy metalowa ramka w kolorze złota do eleganckiego salonu - mamy tu pole do popisu dla naszej kreatywności. Poszczególne serie osprzętu dostępne na rynku dają nam możliwość dowolnego doboru koloru łącznika do ramki.

Linia Simon 54, którą chcemy przedstawić w tym artykule to linia produktów, która spełnią oczekiwania zarówno w kwestii rozwiązań, doboru odpowiedniego osprzętu oraz kolorystyki. Można z pewnością powiedzieć, że jest to seria dla wymagających.

Simon 54 oferuje szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego oraz wiele praktycznych rozwiązań montażu. W jej skład wchodzą nie tylko podstawowe łączniki i gniazda, ale również bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak: ładowarki USB, radio FM, moduł bluetooth, termoregulatory, podświetlenie korytarzy, gniazda teleinformatyczne, centralne sterowanie roletami, czy produkty antybakteryjne. Seria została rozszerzona o nowoczesną linię osprzętu sterowanego za pomocą smartfona. Osprzęt z serii Simon 54 może być umieszczony w ramkach od 1-krotnych do 5-krotnych. Ramki te można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Różnorodność kolorów i materiałów, z których są wykonane gwarantuje, że każdy odnajdzie w tej serii idealne rozwiązanie dla siebie.

Simon 54 Nature

Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów - drewna, szkła, metalu i betonu - pozwala na wybór koloru i faktury w zależności od potrzeb i upodobań.

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe ramki wykonane z betonu, występujące w dwóch wariantach-beton jasny i ciemny oraz trzech kolorów pierścieni dekoracyjnych. Ta kombinacja pozwoliła stworzyć unikalne ramki, których surowy wygląd stał się inspiracją do nadania im wyjątkowych nazw.

Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów
Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów

Simon 54 Premium

Simon 54 Premium to linia klasycznych, eleganckich ramek, która daje nam duże możliwości dobory koloru ramki do osprzętu. Do wyboru w tej linii mamy aż 66 zestawień kolorystycznych, dlatego też z łatwością dopasujemy odcień do naszego wnętrza. Warto wspomnieć o linii ramek metalowych, które urzekają wyglądem i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Simon 54 Premium to linia klasycznych, elegancki ramek
Simon 54 Premium to linia klasycznych, elegancki ramek

Simon 54 Touch

Na uwagę zasługuje również nowoczesna seria Simon 54 Touch, która daje możliwości tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z modułami Simon 54. Nowoczesne elektroniczne sterowniki zastępujące standardowe klawisze, ukryte są za gładką formą szklanych ramek.

Niewątpliwą zaletą paneli dotykowych Simon 54 Touch jest możliwość grupowania łączników, dzięki czemu pojedynczy panel o wymiarach tradycyjnego łącznika pojedynczego umożliwia sterowanie nawet czterema obwodami oświetleniowymi. Takie rozwiązanie pozwala nam wprowadzić więcej funkcji sterowania oświetlenia przy mniejszej ilości łączników zamontowanych na ścianach.

Simon 54 GO

W tym roku seria Simon 54 została rozszerzona o nowoczesną linię osprzętu sterowanego za pomocą smartfona. Simon 54 GO to seria nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem za pomocą Wi-Fi. Dzięki klawiszowi sterownika elektronicznego standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Dzięki dedykowanym Simon 54 GO aplikacjom mobilnym wBox oraz wBox lite, masz możliwość kontroli wszelkich urządzeń podłączonych do sterowników przyciskowych Simon 54 GO, z domu i z każdego miejsca na świecie. Sterowniki Simon 54 GO pasują do ramek z serii Simon 54 Natura oraz Simon 54 Premium.

Podsumowanie

Jak widać seria Simon 54 daje nam sporą przestrzeń do działania. Klasyczne łączniki dostępne są w całej gamie najróżniejszych kolorów i wykonane z najróżniejszych materiałów, pośród których na pewno każdy znajdzie ten idealny dla wystroju swoich wnętrz. Jeśli jednak zależy nam na czymś wyjątkowym i nowoczesnym, postawmy na panele dotykowe. Dobierając szkło w kolorze ściany osiągniemy efekt wtopienia się panelu w aranżację wnętrza. Stawiając na kontrastowy kolor, dodamy ciekawy akcent w pomieszczeniu.

Seria Simon 54 potrafi sprostać najwyższym wymaganiom, zarówno pod względem zalet technicznych, wyboru odpowiednich rozwiązań, jak i kwestii wizualnych.

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje