Nowość: wewnętrzna czujka ruchu FlipX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowość: wewnętrzna czujka ruchu FlipX

Japońska firma OPTEX, która od ponad 40 lat jest światowym liderem detekcji i globalnym dostawcą systemów zapobiegania przestępczości, wprowadziła właśnie na rynek nową, wewnętrzną czujkę ruchu FlipX. Naszpikowana wieloma innowacyjnymi funkcjami stanowi idealne rozwiązanie do ochrony budynków mieszkalnych i podstawowej ochrony obiektów komercyjnych.

aktualizacja: 2022-09-27 06:10:33

Specjalnie zaprojektowany element Human-Catch, który potrafi odróżnić psa od człowieka zapewnia doskonałą ochronę przed intruzami, nie reagując jednocześnie na małe zwierzęta domowe.

Czujki wewnętrzne OPTEX wyposażone są w udoskonaloną soczewkę sferyczną, która zapewnia wysoką skuteczność wykrywania. Dzięki najnowszej funkcji - możliwości obracania soczewki czujka jest bardziej uniwersalna i w łatwy sposób można ją dopasować zarówno do otwartych salonów i wąskich korytarzy.

Kolejną nowością jest zastosowanie w serii FlipX algorytmu wykrywania "SMDA", który dotychczas stosowany był jedynie w czujkach zewnętrznych pracujących w zdecydowanie trudniejszych i bardziej wymagających środowiskach. Ta inteligentna funkcja znacząco zwiększa niezawodność czujek.

Dodatkowym atutem jest elegancki design z dobrze widocznym wskaźnikiem LED. Możliwy jest montaż zarówno na ścianie jak i na suficie. Dzięki zwiększeniu wysokości montażu do 3 m czujkę w wyższych pomieszczeniach można zamontować bezpośrednio pod sufitem, a ponieważ kształt obudowy świetnie wtapia się w przestrzeń, czujka staje się prawie niezauważalna.

Firma powiązana:
Optex Security Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!