Odkurzacze centralne - najlepsze rozwiązania

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odkurzacze centralne - najlepsze rozwiązania

Systemy odkurzania centralnego stają się coraz bardziej powszechne i popularne. Z racji rosnącego zapotrzebowania w branży staramy się ciągle doskonalić naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta. W tym celu wprowadzamy ciągłe nowości.

aktualizacja: 2020-09-28 10:18:35

Innowacyjny system chowany

Chameleon™ iBOX to pierwszy, innowacyjny system węża chowanego. Jest to prosta instalacja ułatwiająca eksploatacje produktu. W poprzednim systemie, w standardowej wersji, wąż wymaga manualnego wyjęcia, podpięcia oraz zwijania. Jest to czasochłonne i może być uciążliwe przez plątanie się węża i potrzebę dodatkowego miejsca do przechowywania. Nowy system eliminuje te czynności i przyspiesza proces sprzątania by był jeszcze przyjemniejszy dla użytkownika.

Instalacja może być podtynkowa lub natynkowa. Pierwsza, jest w całości montowana w ścianie co powoduje, że widocznym elementem jest tylko gniazdo, z której wyjmujemy wąż. Jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy otworzyć gniazdo, wyciągnąć wąż a technologia Hi-Tech sprawi, że sam się zablokuje i uszczelni. Po sprzątaniu wystarczy odblokować uchwyt przekręcając wąż, który samoczynnie schowa się ponownie wewnątrz instalacji. Usprawniony proces odkurzania podkreśla wszystkie zalety odkurzaczy centralnych - szybkość sprzątania, łatwość obsługi i efektywność.

Instalacja natynkowa Chameleon™ RetraVac sprawdzi się głównie w garażach lub obiektach przemysłowych. Jest mniej estetyczna, ale za to trwalsza, przez co radzi sobie w trudniejszych warunkach. W tej wersji system działa na tych samych zasadach, tylko instalacja jest prowadzona na zewnątrz ściany i jest całkowicie widoczna dla użytkownika. Takie rozwiązanie pozwoliło na dodatkowe wzmocnienie kosztem estetyki i lepszy dostęp do węża.

Cały Chameleon™ jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Minimalizuje ryzyko zgnieceń lub załamań w trakcie użytkowania. Jest to niezaprzeczalnie inwestycja w komfort i wygodę na lata.

System chowany znajdziesz klikając tutaj.

Odkurzacz centralny - system Chameleon™

Strefa SMART w twojej kuchni

Kolejna nowość jest z serii Vroom. Jest to urządzenie dedykowane głównie pracy w kuchniach, przedpokojach czy łazienkach, tu, gdzie zachodzi potrzeba częstszego sprzątnięcia niewielkich obszarów. Głównym elementem jest kaseta zasobnika montowana w szafce (mieści wąż o długości 5,5 m i 7,3 m). Umożliwia wciągnięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc dla tradycyjnego odkurzacza np. piasku, rozbitego szkła czy rozsypanej mąki. Sprzątnięcie zlewu, szuflady czy lodówki nie będzie już stanowiło problemu.

Z myślą o małych powierzchniach szafek powstał nowy Vroom RV. W systemie tym znajduje się elastyczna tuba o długości 2 m, która pomieści aż do 10 m węża. Mimo niewielkich rozmiarów może obsłużyć aż 80 m2 twojego domu dzięki swojej rozciągliwości. Takie rozwiązanie daje możliwość zamontowania go w miejscach w których montaż starszej wersji był niemożliwy.

Urządzenia Vroom znajdziesz klikając tutaj.

Vroom RV - elementy systemu

Funkcjonalność i futurystyczny wygląd

Czyli gniazda ssące. To połączenie wysokiej funkcjonalności i nowoczesności. Estetycznie i solidnie wykonane wspomagają działanie odkurzacza. Ten wydawałoby się nieistotny element potrafi podkreślić wnętrze jako nowoczesny, minimalistyczny dodatek.

W ofercie naszej firmy mogą państwo wybrać gniazda, które pasować będą zarówno do włączników światła jak i gniazdek elektrycznych. Aby zapobiegać wyłamywaniu pokrywki i ułatwić podpinanie węża zostały wyposażone w opatentowaną konstrukcje zawiasów.

Gniazda są doskonale uszczelnione i zapobiegają jakiemukolwiek przepuszczaniu powietrza zarówno z gniazda, do którego wąż jest aktualnie podpięty jak i pozostałych, które w danym momencie są nie używane. Dodatkowo jest bardzo proste w obsłudze i montażu.

Gniazda ssące znajdziesz klikając tutaj.

Gniazda ssące i wyrzutowe - oferta

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Andrzej

29 Wrz 2020, 06:42

Polecam, sam korzystam w domu z centralnego odkurzacza.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje