Finał konkursu MTM Styl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-09-15 06:26:21
Finał konkursu MTM Styl
11 września 2008 r. uroczyste przekazanie nagrody głównej zakończyło loterię „WYBIERZ PROJEKT I WYGRAJ SAMOCHÓD” zorganizowaną przez pracownię MTM STYL – zajmującą się projektowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów.

Inwestorzy indywidualni, którzy w terminie od 01.06.2007 do 15.07.2008 kupili dowolny projekt prezentowany w katalogu „Domy w stylu” mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 120 000 zł.

 

W sześciu losowaniach etapowych rozdano nagrody rzeczowe, każda o wartości 10 000 zł w postaci urządzeń AGD, RTV oraz artykułów wyposażenia i wystroju wnętrz.

 

Nagrodę główną finałową w postaci samochodu osobowego marki Ford FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski z miejscowości Wierzbowo koło Grajewa, który z bogatej kolekcji projektowej MTM STYL wybrał projekt .

Forda FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji inwestycji - powiedziała Magdalena Wróblewska z pracowni MTM STYL - zapraszamy też do udziału w kolejnym konkursie na najciekawsze hasło reklamowe – „Projekty, które inspirują”. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie .

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MTM STYL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny