Domy pokazowe na osiedlu Ventana

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-09-08 10:42:20
Domy pokazowe na osiedlu Ventana
Konsorcjum Westmark-Venessa, generalny wykonawca osiedla rezydencji Ventana w warszawskim Walendowie, otworzył 1 września domy pokazowe prezentujące nowatorskie podejście do tzw. opcji „pod klucz”.

Wprowadzenie możliwości wykończenia domu „pod klucz” jest nową usługą Konsorcjum. Usługę tę wyróżnia duże zróżnicowanie możliwości, w odróżnieniu od rynkowego standardu, jakim jest wybór spośród zaledwie kilku wariantów.

 

Otwierany dla potencjalnych klientów obiekt pokazowy jest budynkiem w zabudowie szeregowej o dwóch powierzchniach mieszkalnych - 160 m² (dom typu A) oraz 186 m² (dom typu B) – cieszących się obecnie największym powodzeniem wśród kupujących.

 

Prezentowane są w nim dwa z wielu oferowanych możliwych wariantów wykończenia. Dzięki temu przyszli klienci mogą nie tylko zapoznać się z rozwiązaniami architektonicznymi zastosowanymi na zewnątrz i wewnątrz domu, ale także z różnorodnością oferty wykończeniowej oferowanej przez dewelopera i jego podwykonawców oraz z jakością wykończenia. Zastosowane typy aranżacji wraz z ich standardem i możliwościami dowolnych wariantów adresowane są do odbiorców zainteresowanych kupnem każdego z domów na osiedlu, nie tylko tych o najmniejszym metrażu, ale także największych rezydencji.

Wizualizacja rezydencji Ventana w warszawskim Walendowie

Gust Polaków cechuje wyjątkowy indywidualizm. Nie interesują ich standardowe rozwiązania, które mogliby zobaczyć u sąsiadów. Dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym klientom możliwość współpracy ze sprawdzonymi firmami, które będą w stanie indywidualnie wykończyć domy począwszy od oferowanego przez nas standardu deweloperskiego aż po odpowiednio dobrane meble i dekoracje. Część z naszych dotychczasowych klientów już się zdecydowała na podpisanie umów z naszym wykonawcą - mówi Dominik Cwajda, kierownik marketingu Osiedla Ventana.

 

Dom typu A został wykończony w stylu nowoczesnym. Wnętrze zagospodarowano w sposób prosty i uporządkowany, z wykorzystaniem form geometrycznych. Dla przełamania tej zamierzonej prostoty przestrzeni wprowadzono akcenty orientalne. Zastosowany styl idealnie podkreśla przestrzeń mieszkalną domu. Do dyspozycji mieszkańców jest salon, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze oraz 3 sypialnie, 2 łazienki i garaż.

 

Wnętrze domu typu B zainspirowały klimaty angielskie. Jest to przytulny dom w stylu „cottage”, cechuje go prostota i wyrazistość form. Tradycyjne wnętrze z pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują czerpiący z klasyki styl architektoniczny domów Ventana. W zestawieniu z domem typu A, typ B oferuje mieszkańcom dodatkowy gabinet na parterze i salonik na piętrze.

 

Konsorcjum Westmark - Venessa planuje zakończenie realizacji budowy II etapu osiedla na wiosnę 2009 roku. W ofercie znajduje się 6 typów rezydencji od 160 do 470 m² wybudowanych na działkach o powierzchni od 600 do 2800 m².

Zdaniem naszych Czytelników

time image

08 Wrz 2011, 16:16

Sprawdź dokładnie tą ofertę – a zwłaszcza to czego ta cena nie obejmuje.

time image

Gość Koala

08 Wrz 2011, 14:53

Byłem na dniach otwartych. Naprawdę extraklasa i ceny zdroworozsądkowe. Nie przypuszczałem że osiedla takiej klasy znajdę w Polsce I mam teraz dylemat :Osiedle Walnedów , dom typu typ A o powierzchni 160 m2 za 695 tys. czy wkończony za 830 tys. który lepszy ? W przypadku developera ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny