BudShow 2008 w Poznaniu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-01-23 08:13:19
BudShow 2008 w Poznaniu
"Tradycja i nowoczesność" to temat przewodni BudShow 2008 na BUDMIE w Poznaniu. Odwiedzający Targi mają możliwość zwiedzania dość nietypowego domu jednorodzinnego. Dom "o dwóch twarzach" według projektu pracowni MTM Styl: Magnolia i Magnolia 2.

BudShow to przedsięwzięcie integrujące czołowych dostawców materiałów budowlanych i instalacyjnych, którzy prezentują zwiedzającym materiały, urządzenia, technologie oraz praktyczne rozwiązania związane z budową domu. Nowością tegorocznej edycji BudShow jest współpraca z firmami dostarczającymi wyroby wyposażenia wnętrz i ogrodu.

 

BudShow daje niecodzienną możliwość obejrzenia domu od podszewki. Dom modelowy został zaprojektowany w taki sposób by umożliwić pokazanie konstrukcji budynku, warstw ściennych, instalacji, czyli tych elementów, których nie widać w wykończonym domu.

BudShow 2008BudShow 2008
BudShow 2008BudShow 2008

 

MAGNOLIA
• nowoczesna bryła
• minimalistyczna forma
• prostota
• niewielka powierzchnia użytkowa: 114,20 m2
• przestronny układ
Magnolia
MAGNOLIA 2
• tradycja domu polskiego
• możliwość dowolnej aranżacji strefy dziennej
• niewielkie rozmiary domu pozwalają na usytuowanie go na małej działce
• zwarta bryła
• idealny dla 4 – 5-osobowej rodziny
Magnolia 2

Wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem domu modelowego zapraszamy na targi Budma 2008 w dniach 22-25.01.2008 oraz na targi Instalacje 2008 w dniach 22-25.04.08 do hali 3A (teren Międzynarodowych Targów Poznańskich).

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Podczas BudShow 2008 prezentowany będzie dom o dwóch twarzach według projektu Magnolia (wersja nowoczesna) i Magnolia 2 (wersja tradycyjna).

 

Magnolia jest domem, który zaspokoi potrzeby mieszkaniowe cztero- lub pięcioosobowej rodziny, ale zaprojektowany jest też z myślą o zaspokojeniu potrzeb estetycznych przyszłych mieszkańców. Zmieniamy etui naszych telefonów, dźwięk dzwonków, szukamy oryginalnej odzieży, biżuterii. Dlaczego nie mielibyśmy wybrać wizerunku domu, tak aby to on pasował do nas, a nie my do niego?

 

Prezentowany projekt daje taką możliwość. Dwa warianty rozwiązania elewacji, od tradycyjnej po nowoczesną, nie tylko zadowolą gusta różnych osób, ale pozwolą łatwo wkomponować budynek
w każde otoczenie. Jest to dom prosty, niewielki, a przez to tańszy i bardziej dostępny.

 

Dzięki zaproponowanej technologii i nieskomplikowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym może być mieszkaniem „na początek”. Jego funkcjonalność i ekonomika eksploatacji przekonują aby został domem na zawsze.

 

Ten parterowy budynek z użytkowym poddaszem i garażem w jednej bryle pozwoli efektywnie wykorzystać teren, a dzięki części dziennej posiadającej okna z trzech stron łatwo wpisze się w każdą lokalizację.

Atrakcyjności dodaje mu przestronny pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, otwierający się szerokim wyjściem na ogród i taras, którego zadaszenie tworzy rozpięta na pergoli zieleń. Duża kuchnia może być dołączona do strefy dziennej.

 

Autorzy projektu: arch. Tomasz Sobieszuk, Elżbieta Wysocka

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MTM STYL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny