Najnowszy katalog ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-06-22 10:43:14
Najnowszy katalog ARCHON+

Czerwcowe wydanie Katalogu "Domy Które Kochacie" Archon+ przygotował specjalnie z myślą o Inwestorach planujących budowę domu na kredyt z dopłatą. Rządowy program "Rodzina na Swoim" cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością.

Najnowszy katalog ARCHON+ W maju udzielono 2858 kredytów na łączną kwotę 511,8 mln zł, co stanowi ponad czterokrotny wzrost w porównaniu z danymi publikowanymi na początku 2009 roku. Program ten powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Gwarantowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo - odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat.

 

A w katalogu

Bogata oferta projektowa. Na łamach najnowszego Katalogu „Domy Które Kochacie” prezentujemy 150 wyjątkowych projektów kwalifikujących się do rządowego programu „Rodzina na Swoim” wśród, których są aż 34 nowości. Pełna oferta naszego biura zawiera ponad 600 projektów w tym prawie 400 to Domy z Dopłatą kwalifikujące się do rządowego programu.

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych uzyskaniem obszernej wiedzy na temat możliwości otrzymania kredytu z dopłatą zapraszamy do przeczytania artykułu, który przybliży Państwu założenia rządowego programu. Zachęcamy także do lektury artykułów, w których opisaliśmy atrakcyjne dodatki do naszych projektów tj. Projekt Wentylacji Mechanicznej i Ogrzewania Kominkowego, Projekt Instalacji Solarnej, Projekt Instalacji Teletechnicznych oraz Pakiety Komfort oraz Piękny Ogród. Zostały one przygotowane z myślą o zwiększeniu energooszczędności i komfortu użytkowania Państwa przyszłego domu. Jak zawsze w naszym katalogu znajdziecie Państwo szereg cennych porad architektów.  

Najnowszą propozycją ARCHON+ opracowaną dla tych z Państwa, którzy kompleksowo myślą o budowie domu funkcjonalnego, bezpiecznego oraz przyjaznego mieszkańcom jest Projekt Instalacji  INTELIGENTNY DOM – warto przeczytać!

Wybór projektu i budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Mamy nadzieję, że właśnie wśród zaproponowanych przez nasze biuro projektów domów znajdą Państwo ten najbardziej odpowiedni dla siebie i swoich bliskich, a dodatkowo wiedza, którą zawarliśmy w najnowszym katalogu pozwoli Państwu podjąć tą decyzję jeszcze bardziej świadomie
- dodaje Iwona Rozwadowska, Specjalista ds. PR w ARCHON+

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny