Dni otwarte na budowach IZODOM

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dni otwarte na budowach IZODOM

Jesteś zdecydowany na budowę energooszczędnego lub pasywnego domu? Chcesz zamieszkać w domu, w którym rachunki za ogrzanie będą niskie?

aktualizacja: 2022-09-07 07:33:22

Wybierz się na dni otwarte IZODOM, gdzie będziesz miał szansę zapoznać się z polską technologią budowlaną dedykowaną budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu obecną na rynku od 1991. Najbliższy termin to 10.09.2022 (godz. 12:00-16:00) w miejscowości Kolonowskie k. Opole (kod pocztowy 47-110).

Skorzystaj z wiedzy Doradców, których będziesz miał szansę poznać na miejscu. Przygotuj listę pytań i przyjedź na plac budowy. Nie zapomnij się zapisać! Formularz dostępny na https://izodom2000.pl/dni_otwarte/.

Dlaczego warto przyjechać?

W technologii IZODOM dom buduje się znacznie szybciej i nie trzeba go docieplać. Elementy IZODOM wykonane są z wysokiej gęstości spienionego polistyrenu (EPS) który nie tylko dobrze izoluje, ale też jest lekki i szybki w obróbce. Zasada budowy jest bardzo prosta, klocki składa się na placu budowy na wysokość całej kondygnacji. Elementy zazębiają się ze sobą bez konieczności użycia zapraw, klejów czy klamer. W szalunku układa się potrzebne zbrojenie. Ostatnim etapem jest układanie betonu wypełniając tym samym pustą przestrzeń w elementach styropianowych, zapewniając solidną, wytrzymałą konstrukcję. Szalunek styropianowy pozostaje jako ciągła izolacja, nawet w tak newralgicznych punktach jak nadproża, narożniki czy płaszczyzna wieńca gwarantując brak mostków termicznych, czyniąc dom energooszczędnym. Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z okazji!

Podczas dni otwartych, nie tylko będziesz mógł wziąć elementy ścienne IZODOM do ręki, ale też zobaczysz gotową ścianę. Będziesz mógł wziąć udział w konkursie i skorzystać z porad dotyczących szybkiej budowy domu w technologii IZODOM.

Zamieszkaj szybko w dobrze zaizolowanym budynku! Przyjedź na Dni Otwarte IZODOM.

Firma powiązana:
Izodom 2000 Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!