Biuro Projektów ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie" oraz prezentuje Laureatów III edycji 2023

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Biuro Projektów ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie" oraz prezentuje Laureatów III edycji 2023

Mieszkasz w wymarzonym domu, który powstał według projektu ARCHON+? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś udział, prześlij zdjęcia swojego domu i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród.

aktualizacja: 2023-10-20 11:29:08

W Biurze Projektów ARCHON+ trwa kolejna już edycja popularnego konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE". Do 31 grudnia 2023 r. właściciele domów, zrealizowanych na podstawie projektów ARCHON+, mogą zgłosić udział w konkursie i przesłać zdjęcia swojej inwestycji poprzez specjalny formularz konkursowy.

Na laureatów konkursu czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę KOLER, dzięki którym rodzinny relaks na tarasie lub w ogrodzie będzie pełną smaków i aromatów ucztą!

Laureaci trwającej edycji konkursu otrzymają:

  • za I miejsce - Grill Gazowy Koler Relish v1-Black 16kW o wartości 2899 zł,
  • za II miejsce - Grill Gazowy Koler Relish v1 Compact 9,6kW o wartości 2099 zł,
  • za III miejsce - Grill Gazowy Koler Relish v1 Compact 9,6kW o wartości 2099 zł.

Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zrobić zdjęcia swojego wymarzonego domu, którego projekt powstał w ARCHON+ i zgłosić swój udział w konkursie. Na zdjęciach należy zaprezentować bryłę domu, a także kilka ujęć wnętrz. W ramach inspiracji można zajrzeć na stronę Pracowni, do galerii realizacji i obejrzeć zdjęcia, które Inwestorzy nadsyłali w poprzednich edycjach.

Galeria realizacji projektów ARCHON+ to także doskonałe źródło pomysłów dla osób, które dopiero planują budowę domu i szukają odpowiedniego projektu, a także dla Inwestorów, którzy właśnie budują swój wymarzony dom. Warto zobaczyć, jak można wykończyć elewację, które materiały ze sobą połączyć, czy też zajrzeć do wnętrz i odkryć interesujące rozwiązania aranżacyjne.

A tak prezentuje się inwestycja, której właściciele zdobyli główną nagrodę w III edycji 2023 r.

To "Dom w santini 3 (G2)" z kolekcji projektów domów z poddaszem użytkowym ARCHON+ o powierzchni ok. 170 m2 + dwustanowiskowy garaż ok. 35 m2.

Zgodnie z projektem układ funkcjonalny domu obejmuje: 5 pokoi, jadalnię, kuchnię, spiżarnię, 3 łazienki, 2 garderoby, antresolę, pomieszczenie gospodarcze z pralnią.

Dom w santini 3 (G2)

"Dom w santini 3 (G2)" to wspaniale zrealizowana inwestycja, której nowoczesny charakter podkreśla bezokapowy dach dwuspadowy oraz sposób wykończenia elewacji. Kompozycja grafitowego oraz jasnego tynku prezentuje się bardzo atrakcyjnie i odpowiada aktualnym trendom. Uwagę zwracają nowoczesne pergole, które w dekoracyjny sposób przesłaniają zarówno strefę wejściową, jak i tarasową, stanowiąc efektowny detal.

Aranżacja podkreśla stylistyczną spójność otwartej strefy dziennej i zachwyca perfekcją wykonania. Naturalne materiały wykończeniowe i gustownie dobrane dodatki wprowadzają wspaniały klimat. W centrum otwartego do połaci dachu salonu mieści się obszerna sofa, będąca komfortową strefą wypoczynku i jednocześnie kolorystycznym akcentem we wnętrzu. Spojrzenia przyciąga kominek oraz przewidziana w programie kuchni okazała, wielofunkcyjna wyspa. Połączenie szarości, czerni i złota dało wspaniały efekt wizualny.

Dom w santini 3 (G2) - wnętrze

Wszystkie zdjęcia z tej realizacji oraz inwestycje, których właściciele zdobyli nagrody za II oraz III miejsce można obejrzeć na stronie Pracowni www.archon.pl.

II miejsce - "Dom w modrzewnicy 2 (G2A)"

Dom w modrzewnicy 2 (G2A)
Dom w modrzewnicy 2 (G2A) - wnętrze

III miejsce - "Dom w borówkach 3"

Dom w borówkach 3
Dom w borówkach 3 - wnętrze

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!