Takiej OKAZJI już nie będzie! Projekty Domów ARCHON+ w starej, niższej cenie i z RABATEM 350 zł

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Takiej OKAZJI już nie będzie! Projekty Domów ARCHON+ w starej, niższej cenie i z RABATEM 350 zł

Do środy 15 lipca 2020 r., do godz. 8:00 można kupić Projekt Domu ARCHON+ w starej, niższej cenie z RABATEM 350 zł. Warto skorzystać z okazji, gdyż od 15.07.2020 r. w Pracowni będą obowiązywać NOWE CENY projektów.

aktualizacja: 2020-07-10 12:06:47

W kolekcji Biura Projektów ARCHON+ każdy inwestor ma szansę znaleźć idealny, wymarzony dom. Autorska oferta Pracowni to ponad 2000 gotowych projektów domów, które pod względem stylistyki i rozwiązań funkcjonalnych odpowiadają różnorodnym oczekiwaniom klientów. Wśród najpopularniejszych kolekcji znajdują się: projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty małych domów, projekty domów tanich w budowie oraz wiele innych.

Warto podkreślić, że projekty domów ARCHON+ wyróżniają się kompleksowym zakresem opracowania dokumentacji. Każdy z nich obejmuje część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną, jest więc kompletną, skoordynowaną branżowo dokumentacją, w której wszystkie zagadnienia zostały szczegółowo opracowane, przemyślane i policzone. Tak przygotowana dokumentacja to duże ułatwienie dla inwestora, zarówno na etapie adaptacji, jak i budowy domu. Bazując na wszechstronnie opracowanym projekcie, inwestor od początku zna pełny zakres prac koniecznych do wykonania na danym etapie budowy, a oferowane kosztorysy umożliwiają właściwą organizację i bieżącą kontrolę wydatków.

Pracownia ARCHON+ zaprasza inwestorów do kontaktu z doradcami projektowymi, którzy pomogą w wyborze optymalnego projektu, a także zweryfikują jego zgodność z warunkami zabudowy działki. Można również skorzystać z opcji bezpłatnego doboru projektu poprzez formularz dostępny na www.archon.pl/dobor-projektu.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje