Nowy bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-FREE 700

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowy bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-FREE 700

Wielofunkcyjny odkurzacz H-FREE 700 t marki Hoover zapewnia wyjątkowe doświadczenie czyszczenia każdej powierzchni. Wydajność na najwyższym poziomie, innowacyjne funkcje oraz elegancki design oznaczają efektywne i wygodne sprzątanie.

aktualizacja: 2019-07-18 13:33:05

Hoover H-FREE 700 to gwarancja wszechstronności, szerokiego zestawu akcesoriów i długiego, 35-minutowego czasu pracy. Urządzenie jest niezwykle lekkie, ciche, zwrotne oraz łatwe w użytkowaniu, a akumulator litowy o mocy 22 V zwiększa wydajność urządzenia.

Hoover H-FREE 700 wyróżnia się unikalną technologią HSpin-Core z systemem separacji, która sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, lecz znajdują się na dnie zbiornika. Funkcja ta ułatwia opróżnianie pojemnika (o pojemności 0,7 l), bez wchodzenia w kontakt z kurzem. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w filtr z dodatkiem antyalergicznych jonów srebra.  

Dla miłośników zwierząt i kierowców

Model H-FREE 700 ma tryb pracy ciągłej oraz możliwość włączenia/wyłączenia obrotowej szczotki. Większą efektywność sprzątania zapewnia szczelinówka zintegrowana
z odkurzaczem. Lampy LED pokazujące poziom naładowania akumulatora, znajdują się również na dyszy odkurzacza.

Do zestawu dołączono też specjalne ssawki, przeznaczone m.in. do pozbywania się kurzu ze wszystkich zakamarków mieszkania, sierści zwierząt, a także czyszczenia tapicerki samochodowej.

Nakładka "Deep Care" to idealne rozwiązanie do posadzek twardych oraz delikatnych powierzchni, np. parkietów, natomiast "Intense Floor" umożliwia uzyskanie nadzwyczajnych wyników na posadzkach twardych i dywanach. Czas pełnego ładowania baterii akumulatora wynosi 5 godzin. Urządzenie można wygodnie powiesić na ścianie dzięki specjalnemu uchwytowi.
Komfort, ale też troska o zdrowie

Cieszymy się, że wprowadziliśmy na polski rynek kolejny produkt ze znanej już konsumentom serii H-FREE. Jest to wynik prowadzonych przez nas  prac badawczo-rozwojowych, ukierunkowanych na oferowanie wyjątkowej wydajności. Nowe urządzenie zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie użytkowników, ale także ich zdrowiu. Dzięki technologii HSpin-Core posiadacze naszego produktu będą mieli pewność, że unikną kontaktu ze szkodliwym dla zdrowia pyłem - komentuje Daniel Malak, Country Manager Candy Hoover Polska.

Nowe, bezprzewodowe odkurzacze Hoover H-FREE 700 są dostępne w sprzedaży w atrakcyjnych cenach - od 799 zł w sklepach Alto, Komputronik i Empik.

Firma powiązana:
Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny