Na targach Warsaw Home 2019 Cersanit zachwycił inspirującym stoiskiem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Na targach Warsaw Home 2019 Cersanit zachwycił inspirującym stoiskiem

Dobiegła końca kolejna odsłona największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów biznesowych - Warsaw Home 2019. Przez 4 dni - od 3 do 6 października 2019 r., miłośnicy najnowszych trendów wnętrzarskich i pasjonaci wyjątkowych aranżacji mieli możliwość podziwiać setki wystawców z całej Europy oraz odkrywać wyjątkowe inspiracje w wyposażeniu wnętrz. W tym roku, po raz drugi w wydarzeniu wzięła udział marka Cersanit, której stoisko przybrało kształt nowoczesnego domu podzielonego na kilka stref.

aktualizacja: 2019-10-09 11:02:55

Marka Cersanit podczas tegorocznych targów Warsaw Home 2019 zaskoczyła odwiedzających nowoczesnym stoiskiem podzielonym na kilka stref z gotowymi dedykowanymi aranżacjami. Każda z nich skierowana była do innego odbiorcy, o innych potrzebach, stylach życia i wymaganiach. W Strefie Inspiracyjnej, Cersanit zaprezentował najnowsze kolekcje i największe trendy. Zaraz po wejściu do wnętrza stoiska, można było podziwiać aranżację przygotowaną specjalnie dla młodej pary.

Propozycja wykończenia łazienki dla dwojga opierała się na wykorzystaniu stylu minimalistycznego. Piękno prostoty zostało podkreślone dzięki płytkom z kolekcji MARATONA oraz meblom łazienkowymi z kolekcji CREA od Cersanit. Dla współczesnych singielek marka przygotowała iście instagramową łazienkę pełną najnowszych trendów, takich jak marmur, ciemna zieleń czy pastelowy róż. W projekcie tej przestrzeni, wykorzystana została ceramika z najnowszej kolekcji Cersanit - INVERTO.

Propozycja wykończenia łazienki

Marka Cersanit przygotowała również przestronną i funkcjonalną propozycję przestrzeni z myślą o rodzinie z dziećmi. Projekt ten zaskakiwał swoją funkcjonalnością, dzięki meblom z kolekcji MODUO, które słyną z nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Odwiedzający mogli odkryć także wyjątkowy projekt przestrzeni w klimacie industrialnym - idealnej dla singla lubiącego najnowsze trendy. Jej podstawą były płytki z kolekcji DERN, z efektem rdzy. Połączenie szarości, czerni z odcieniami miedzi, przetarciami i skorodowanymi strukturami metali nadało tajemniczości i niepowtarzalnego charakteru temu wnętrzu.

Propozycja wykończenia łazienki

Przez 4 dni trwania targów, na stoisku można było porozmawiać, nie tylko na temat najnowszych propozycji produktowych, ale także uzyskać informacje o największych trendach, które prezentują kolekcje Cersanit. W Strefie Spotkań zaaranżowanej płytkami serii Grand Concept marki Opoczno, można było uzyskać natomiast informacje na temat oferty produktowej. Stoisko na targach Warsaw Home 2019 mieściło się w obszarze B2.36, w hali B, na terenie Ptak Warsaw Expo Nadarzyn.

Firma powiązana:
Cersanit (Rovese S.A.)

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje