AQUA - nowa seria stelaży podtynkowych Cersanit

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
AQUA - nowa seria stelaży podtynkowych Cersanit

Cersanit wprowadził do oferty nową serię stelaży podtynkowych AQUA z całym wachlarzem nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie możliwości.

aktualizacja: 2019-08-08 09:05:14

W ofercie Cersanit dostępnych jest aż 6 serii, które pozwolą dopasować stelaż do każdej łazienki: w tym ultrapłytkie, do niskiej zabudowy, do wmurowania, a także niskie i bardzo wąskie. Twarzą nowej kampanii marki Cersanit jest Adam Piotrowski - Mistrz Polski Instalatorów, ekspert w dziedzinie montażu stelaży podtynkowych.

Dzięki wielu udogodnieniom, stelaże podtynkowe AQUA można szybko i sprawnie zainstalować oraz dopasować do dowolnej, nawet wymagającej łazienkowej przestrzeni. Mają praktyczne elementy QUICK FIX, które pozwalają na montaż stelaża równolegle do ściany, w rogu pomieszczenia, a nawet na nierównej powierzchni.

Konstrukcja uchwytu umożliwia także obrót w zakresie 360°, a stopa uchwytu mocującego jest uchylna w zakresie -450 i +450. Dzięki hamulcowi w obrotowej stopie i 4 punktom możliwości podłączenia wody, zainstalowanie systemu jest łatwe i intuicyjne - montaż może być wykonywany przez jedną osobę i nie wymaga użycia profesjonalnych narzędzi. Dodatkowo, stopy stelaży AQUA są odporne na korozję, a galwanizowane ramy w stelażach z serii 7 objęte są aż 25-letnią gwarancją Cersanit.

Do wyboru mamy także dwie technologie spłukiwania - mechaniczną i nową - pneumatyczną z wyjątkową, elegancką stylistyką przycisków, które pracują niezwykle lekko, płynnie i cicho.

Firma powiązana:
Cersanit (Rovese S.A.)

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny