Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic uhonorowana

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-02-03 09:37:52
Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic uhonorowana
Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009. Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest przez redakcję kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Uroczysta gala wręczenia Pereł odbyła się pod koniec stycznia 2010 w Poznaniu.

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.Jest to pierwsza Perła Ceramiki dla marki Ceramstic, jednak jestem przekonana, że nasza kolekcja tych prestiżowych trofeów się powiększy – mówi Agnieszka Rodziewicz, Dyrektor Marketingu i PR oraz stylista Ceramstic.

Oferta Ceramstic wciąż się rozrasta. Aktualnie wprowadzamy na rynek zupełnie nowe kolekcje, które z pewnością zasługują na uwagę zarówno klientów, jak i specjalistów z branży – dodaje Agnieszka Rodziewicz.

 

W 2009 roku do tytułu Perły Ceramiki zostały nominowane dwie kolekcje marki Ceramstic: kolekcja gresu lappato Sahara w kategorii „Płytki uniwersalne” oraz zwycięski Pop Art – w kategorii „Płytki podłogowe”.

 

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest corocznie od 2004r. przez redakcję kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Konkurs promuje kolekcje płytek ceramicznych, które wyróżniają się wśród innych dostępnych na polskim rynku wzornictwem, bogactwem elementów i są produkowane wg najnowocześniejszych technologii.

 

Pop Art to kolekcja gresu polerowanego marki Ceramstic, która prostotę podnosi wręcz do rangi sztuki. Kontrastowe płytki bazowe - biała i czarna w formacie 60x30 cm pozwalają na uzyskanie niezliczonych efektów stylistycznych w każdym wnętrzu.

Czysta biel płytek gresowych znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Głęboka czerń gresu może nadać elegancji designerskiemu wnętrzu, ale pozwala również na uzyskanie niemal barokowego efektu "glamour" - wystarczą tylko odpowiednio dobrane dodatki w kolorze złota (które pięknie odbijać się będą w niemal lustrzanej, polerowanej powierzchni płytek) i o nieco bogatszej ornamentyce.

Uzupełniające kolekcję modułowe dekory i listwy cięte wodą w formatach 60x30 cm i 30x10 cm nawiązują do najbardziej "naturalnego" połączenia czerni z bielą, czyli skóry zebry. Są nowoczesne, ale nie zimne - wnętrze urządzone z pomocą kolekcji Pop Art nabierze lekkości i wysmakowania.

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009.
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
Vinderen Sp. z o.o.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość wielkopolan

10 Kwi 2014, 08:50

masakra płytki!!! jesli ktos lubi odstajace nie rowne narożniki itd za te kase hahah beznadziejna firma zresztą ceny i beznadzieja poczytajcie opinie nie polecam!!!

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny