Otava - ekologiczna bateria umywalkowa do każdej łazienki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Otava - ekologiczna bateria umywalkowa do każdej łazienki

Baterie umywalkowe Otava to ekologiczne rozwiązanie, pozwalające efektywnie ograniczać zużycie wody w codziennym życiu, co przekłada się również na oszczędność pieniędzy i energii. Wyposażone w proekologiczny napowietrzacz SLC Rub Clean firmy Neoperl ograniczają zużycie wody nawet do 6 litrów/minutę, nie zmniejszając przy tym komfortu użytkowania.

aktualizacja: 2024-02-06 09:19:06

Kolekcja Otava to bogactwo wyboru, które pozwala kompleksowo urządzić całą łazienkę, a także wyjątkowy design, doskonale komponujący się z każdym wnętrzem. Zrównoważona kompozycja form oparta na okręgach i półokręgach nadaje kolekcji uniwersalności, która czyni ją nowoczesnym i eleganckim dodatkiem do każdej łazienki.

Otava dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Do tradycyjnych łazienek pasuje elegancki chrom, podczas gdy nowoczesne aranżacje zyskają nowy wymiar dzięki bateriom w matowym, głębokim odcieniu czerni, który kolekcja zawdzięcza nowemu wieloetapowemu procesowi galwanizacji. Udoskonalona powłoka wygląda elegancko, a przy tym jest jeszcze bardziej trwała i odporna na uszkodzenia.

Firma powiązana:
KFA Armatura

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły