Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 218775
KFA Armatura - Armatura sanitarna

KFA Armatura Armatura sanitarna

Zobacz firmę w innym dziale: Grzejniki wodne Armatura instalacyjna
Telefon 25 44 200
E-mail marketing@kfa.pl
Adres Zakopiańska 72, 30-418 Kraków
Wybór baterii kuchennych i łazienkowych to niezwykle istotna decyzja, z którą musimy się zmierzyć przy aranżacji wnętrz i kompletowaniu wyposażenia swojego domu. ... Czytaj więcej
KFA Armatura

Wybór baterii kuchennych i łazienkowych to niezwykle istotna decyzja, z którą musimy się zmierzyć przy aranżacji wnętrz i kompletowaniu wyposażenia swojego domu.

Baterie kuchenne KFA Armatura

Nasza decyzja przekłada się na komfort wykonywania codziennych czynności, takich jak: poranna i wieczorna toaleta, sprzątanie czy przygotowanie posiłków. Uznając trwałość za priorytet, projektanci KFA Armatura postawili na wytrzymałe materiały dopasowane do wymagających warunków panujących w kuchni i łazience, ale także nowoczesny design, funkcjonalność i dbałość o ekologię.

Baterie kuchenne KFA Armatura, dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom znacznie ułatwią różnorodne prace, wykonywane na co dzień w kuchni. W ofercie firmy znaleźć można zarówno baterie kuchenne jednouchwytowe jak i dwuuchwytowe, dzięki którym możliwe jest precyzyjne ustawienie temperatury oraz intensywności strumienia wody. W asortymencie KFA Armatura znajdują się także baterie kuchenne z wyciąganą wylewką sprężynową, baterie termostatyczne oraz takie z funkcją filtracji wody.

Asortyment zarówno baterii kuchennych jak i łazienkowych, obok solidności, cechuje wysoki poziom estetyczny i różnorodność, pozwalająca dopasować wystrój kuchni i łazienki do indywidualnych preferencji. W przypadku baterii łazienkowych, bez względu na to, czy wybieramy baterie wannowe, wannowe ścienne, baterie umywalkowe czy baterie prysznicowe, wyposażenie powinno gwarantować bezawaryjne działanie przy intensywnym użytkowaniu. KFA Armatura oferuje jednak nie tylko niezawodność swoich produktów, ale również nowoczesną stylistykę, ergonomię oraz funkcjonalność stosowania.