Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
KFA Armatura - Grzejniki aluminiowe
KFA Armatura Grzejniki aluminiowe
www.kfa.pl

KFA Armatura Grzejniki aluminiowe

Dane kontaktowe:
12 25 44 200
Zakopiańska 72, 30-418 Kraków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 38064
O firmie

Dlaczego warto wybrać grzejnik aluminiowy KFA ARMATURA?

Grzejnik G500F

EFEKTYWNOŚĆ GRZEWCZA GRZEJNIKÓW KFA

  • Wartość mocy cieplnej dla średniej temperatury 50°C na poziomie nawet o ponad 90% większym, niż popularne stalowe grzejniki płytowe tej samej masy.
  • Szybkie nagrzewanie: ze względu na małą masę jednostkową i świetną przewodność cieplną aluminium. Nagrzewają się nawet kilka razy szybciej niż w stalowych modelach płytowych i żeliwnych o podobnej mocy i aż kilkanaście razy szybciej niż w przypadku ogrzewania podłogowego.
  • Specjalne ukształtowanie wylotów powietrza: ogrzane powietrze jest kierowane bezpośrednio do środka pomieszczenia, a nie w górę odbijając się od parapetu.

MNIEJSZE ZUŻYCIE WODY - NIŻSZE KOSZTY GRZEJNIKÓW KFA

  • Ograniczenie ilości zużywanej wody, dzięki wąskim kanałom. Gdy w grzejniku aluminiowym pracują 3 litry wody, to w modelu stalowym o tej samej mocy może być to już 7 l, żeliwnym –15 l, a w ogrzewaniu podłogowym nawet 50 l. Znacząco obniża to koszty jej funkcjonowania.

ŁATWY MONTAŻ I KONFIGURACJA GRZEJNIKÓW KFA

  • Grzejniki aluminiowe KFA Armatura sprzedawane są jako członowe – więc z łatwością można dopasować potrzebną moc grzewczą. Możliwy jest zakupu konfiguracji od pojedynczego panelu aż do zestawów 10-elementowych.
  • Dostępne są grzejniki z bocznym, jak i dolnym podłączeniem o standardowym rozstawie 50 mm, co oznacza, że można z łatwością podmienić grzejniki w instalacji, w której do tej pory pracowały grzejniki stalowe. Wykorzystanie uniwersalnych przyłączy krzyżowych prostych lub kątowych oraz możliwość montażu członów zasilających z prawej lub lewej strony grzejnika decyduje o innowacyjności i unikatowości rozwiązania KFA Armatura.
  • Grzejnik aluminiowe marki KFA Armatura bez najmniejszego problemu można podłączać do instalacji miedzianej, dzięki zastosowaniu ochronnych warstw antykorozyjnych już na etapie produkcji.

JAKOŚĆ I GWARANCJA GRZEJNIKÓW KFA

  • 20 barów: KFA Armatura produkuje grzejniki najwyższej jakości, które są specyfikowane na wysokie ciśnienie robocze.
  • 20 lat gwarancji