Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 150431
Telefon 12 25 44 200
E-mail marketing@kfa.pl
Adres Zakopiańska 72, 30-418 Kraków
Dziękujemy za zaufanie - KFA to marka, której wysoką jakość doceniają fachowcy. aż 91% instalatorów zna zawory KFA, a 78% wymienia ich wysoką jakość, jako najważniejszą cechę.* ... Czytaj więcej
KFA Armatura

Dziękujemy za zaufanie - KFA to marka, której wysoką jakość doceniają fachowcy. aż 91% instalatorów zna zawory KFA, a 78% wymienia ich wysoką jakość, jako najważniejszą cechę.*

Zawory wodne KFA
Zawory wodne KFA

JAKOŚĆ
Zawory wodne KFA są średnio o prawie 11%** cięższe od analogicznych modeli drugiej najbardziej popularnej marki w Polsce i najcięższe wśród produktów o klasie parametrów nominalnych 25 barów/150°C. Są także cięższe od produktów specyfikowanych przez inne marki jako wyroby o wyższych parametrach nominalnych. Wyższa waga wynika z ich konstrukcji: ścianki naszych zaworów są masywne, a całość solidnie wykonana.

ZDROWIE
Brak niklowanej powierzchni w miejscach kontaktu z wodą w zaworach KFA ma realny wpływ na jakość spożywanej przez nas wody. Jednym z ważniejszych wskaźników jakości wody jest stężenie rozpuszczonego niklu: dopuszczalna wartość wynosi 20 μg/l. Jakikolwiek kontakt powłok niklowych z wodą powoduje, że nikiel osiąga w wodzie bardzo wysokie stężenia, rzędu 350 μg/l, co wielokrotnie przekracza dopuszczalną wartość.

NIEZAWODNOŚĆ
Na zawory KFA udzielamy 5-letniej gwarancji. To dowód na to, że jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów i wiemy, że będą dobrze spełniały swoją rolę.

GWARANCJA JAKOŚCI
Jeśli dojdzie do usterki zaworu podlegającej gwarancji, po jego zamontowaniu, Armatura Kraków bierze na siebie wszelkie prace związane z jego naprawą – demontaż, wymianę i instalację nowego modelu.

ŁATWIEJSZA EKSPLOATACJA
Stalowe uchwyty i dźwignie zaworów dla wygody użytkowania pokryte są tworzywem. Zmieniona konstrukcja motylka dźwigni znacznie ułatwia eksploatację zaworu.

*Raport KerralaReaserch – Instytut Badań i Rozwiązań B2B, 2017
**Wartość określona w oparciu o analizę Pareto na 20 tożsamych modelach z oferty obu firm