Ekskluzywne rozwiązania do małych i dużych łazienek do SanSwiss

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ekskluzywne rozwiązania do małych i dużych łazienek do SanSwiss

W wielu łazienkach problemem uniemożliwiającym montaż kabiny prysznicowej jest mała ilość miejsca lub kolidujące elementy. Firma SanSwiss oferuje wejście narożne z drzwiami dwuczęściowymi składanymi. Takie drzwi dodatkowo otwierane na zewnątrz i do środka umożliwiają ustawienie kabiny w pobliżu innych elementów wyposażenia łazienki zachowując pełną ergonomię użytkowania.

aktualizacja: 2022-12-01 09:11:16

Model SOL1F G+D został wręcz stworzony by sprostać takim wymaganiom. Produkt z serii SOLINO wyposażony jest w 6 mm bezpieczne szkło hartowane w standardzie pokryte polimerową powłoką Aquaperle ułatwiającą zachowanie kabiny w czystości przez długie lata. Dostępność w wielu wymiarach standardowych i specjalnych dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. Nie możemy jednak zapominać, iż dopiero razem z brodzikiem otrzymujemy kompletne rozwiązanie kąpielowe.

Idealnym uzupełnieniem są nowoczesne, ultra płaskie konglomeratowe brodziki LIVADA. Wyróżniają się wyjątkowym, czystym i nowoczesnym designem oraz wysoką jakością materiałów i wykonania. Dyskretna pokrywa syfonu w kolorze brodzika podkreśla elegancję, a zarazem umożliwia proste i szybkie czyszczenie. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów sprawia, iż LIVADA to idealne rozwiązanie do każdej łazienki. Sposób montażu na nóżkach, na posadzce lub wpuszczenie brodzika w podłogę dodatkowo zwiększają możliwości techniczne i aranżacyjne.

Firma powiązana:
SanSwiss Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!