Odpływ prysznicowy INTENSI 316

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Odpływ prysznicowy INTENSI 316

Odpływ prysznicowy zaprojektowany z myślą o najnowszych trendach i oczekiwaniach rynku. Charakteryzuje go ogromna precyzja i najwyższa jakość wykonania. Jego bardzo niska zabudowa pozwala na montaż w trudnych warunkach.

aktualizacja: 2022-11-07 10:25:49

Rynienka dostępna w dwóch wariantach UNO (pojedynczy syfon) i DUO (podwójny syfon) z możliwością docinania na żądaną długość, powoduje, że idealnie wpasowuje się w rozmiar brodzika.

Wyposażona jest w nowy syfon szczelinowy BRIDGE BEAN. Rynienka odbiera wodę na całej długości i jest łatwa do czyszczenia. Standardowa długość bazy to 300 mm natomiast zestaw rynny i kratki to długość 1200 lub 1500 mm. Po docięciu na odpływ montowane są bardzo eleganckie zakończenia. Całość wykonana z certyfikowanej stali gat. 316 poler, szlif lub mat.

Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych z bardzo trwałą powłoką PVD, złoty w trzech odcieniach oraz graphit black. Standardowa długość bazy to 300 mm natomiast zestaw rynny i kratki to długość 1200 lub 1500 mm. Szerokość rynny to tylko 30 mm (kratki LIN 19 mm/ LAN 22 mm).

Firma powiązana:
WIPER Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!